Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Korec

OSOBNOST 5.10.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes opět moderátor perlil. Vítězka vyhrála jackpot a on řekl. Závěr byl explozivní.To znamená, že výbušný, třaskavý. Nic výbušného ani třaskavého se ale nekonalo. Již by měl v pořadu končit. Velmi snižuje jeho kvalitu.
  • Nechápu, proč dosud nikdo neřeší nekvalitního moderátora. Proč ho již nevymění? Jen tak na okraj, je hodně, hodně neklidný. Každý soutěžící klidně stojí a moderátor, no nebudu to raději popisovat.
  • To je skutečně takový BXB? Dnes: tajenka bezmála vyluštěná, paní se jen přeřekla, nemohu uznat a minulý týden 2x kokty kokty špatně, ale potřetí UZNÁVÁM. Ten je tak důležitý! To nemůže sehnat jinou práci? Nechce ho někdo do firmy, že bychom se ho zbavili?
  • To,co moderátor předvedl dnes již hraničí s ???????
    Soutěžící chtěla přečíst tajenku a on na to odpověděl -
    právě jste vymyslela chytrou zápletku. To nemůže člověk, který je minimálně inteligentní vyslovit.
  • Prosím o výměnu moderátora. Je stále stejný. Plácá a přehání a tím snižuje úroveň toho pořadu. Naprosto nechápu, jak může někdo tak nemožně a trapně ubreptaný moderovat. Vůbec na to nemá a ten pořad tím jen kazí.
  • Po delší době jsem koukla a hle: Vlastík dostal větší časový prostor a padá jedna perla za druhou. Změny moderátora se nedočkáme. Jedna soutěžící vykoktala 2x tajenku s chybou, potřetí se zadařilo a Vlastík to uznal. "Dělá srandu" a tváří se jako Vladimír Čech v Milionáři. Neví někdo, čí je to příbuzný?
    • presne tak .....jestli je neci pribuzny nevim...
  • Pan Korec v české tajence již dokonce lže. Dnes soutěžící řekla m jako máma a on ji řekl m tam už je. V tom okamžiku ani po vyluštění tajenky žádné m v tajence ovšem nebylo. Opravdu je to nejhorší moderátor, jaký se kdy na kterékoliv Tv stanici objevil.
  • Vážený pane řediteli Soukupe.Rád jsem sledoval pořad Česká tajenka.Dnes se na ukecaného Korce nedá dívat.Vám vaši podřízení asi neříkají jak tento pořad upadá na sledovanosti.Buďte tak laskav a konečně toho ukecance vyhoďte z obrazovky. Díky
  • Dnes pan Korec opět perlil když oznámil výherci, že bude mít hodně peněz na ten jeho sen, domeček. Výherce vyhrál 38 748 Kč. Chtěla bych vidět domeček, který by si za to postavil. Tak leda zahradní domek, možná. Bydlet v něm s rodinou může ale těžko. Prosím o inteligentního moderátora ne o ubrebtaného. Pořad je to jinak velice pěkný.
  • Dnes jsem se posadila k tajence a pan Korec nezklamal. Zase chrlil jedno trapné prohlášení za druhým.
    Například : nabízí se velké drama, je to hra a my se bavíme
    nebo: ceny jste získali všechny, zato já má čisté svědomí

    Je to opravdu trapné a ubohé a nechápu, proč se moderátor nevymění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit