Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Korec

OSOBNOST 5.10.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uf, to zase byly hlášky, Oblíbené NEBLBNÉTE, familiární Zbynďa a Simča. Vyslovení herečky Rachel jako RIKL, TAK TO MEMÁ OBDOBY. Nemohl by ho pan Tomáš, který se chlubí kamarádstvím trochu poučit.
    Škoda tohoto pořadu!!!
    • Souhlasím
      • Aničko, díky za souhlas, ale my dvě to nezachráníme! *10*
        • Dobrý den Išo,
          máte pravdu, že my dvě to nezachráníme. Mne to ale nedá se vyjádřit, když pan Korec zase trapně a nemožně plácá. Stále se těším, že ho konečně nahradí někdo schopnější. Ale zatím to tak nevypadá. Přeji Vám krásný a pohodový den.


          Anička
  • Dnes se moderátor zeptal soutěžícího. Jak se cítíte jako papírový favorit. To je bez komentáře.
    Také řekl: z těchto dvou soutěžících vzejde další jméno.
    Jeho výroky jsou opravdu velmi trapné a nemožné.
  • Dnes moderátor zase příšerně přeháněl, když řekl.
    Že bychom si úplně rvali srdce z hrudi. On fakt již neví, co plácat a plácat. Ať už konečně odejde. Je hrozný.
    • Dobrý den, Aničko,
      ten sám od sebe neodejde, už jsem to vzdala. Od středy se nedívám, nestojí mi to za ztracený čas. Na diskuzi se občas podívám. Třeba budu někdy mile překvapená změnou moderátora. Mějte se hezky.
      • Dobrý den Išo,

        já se dívám na soutěžní pořady každý den, protože soutěžím také, a tak si trénuji mozek. Pan Korec je ale nejhorší moderátor v TV pořadech. Něco tak trapného a nemožného jsem nikdy za můj pokročilý věk ještě nezažila. Myslím si, že by pořad dokázal lépe moderovat i žáček ZŠ. Má asi opravdu velkou protekci. Každý jiný by již dávno skončil.
        • Dobrý den, Aničko,
          chystáte se soutěžit v ČT? Já bych se přihlásila, ale musel by ji uvádět kdokoliv jiný. Kdokoliv. Tohoto pána bych opravdu nedala.
          Hezký víkend.
          • Já bych to také ráda vyzkoušela. Moderátora Korce bych ale stále napomínala a komentovala ty jeho nemožné řeči. A klidně mu před kamerou řekla, co si o něm myslím. Za rámeček by si to nedal. To by mi ale asi neprošlo.
        • Hezký den, včera byla u mne kamarádka, omylem prý viděla Tajenku a hrozně se divila, co prý je to za člověka, který ji uvádí. Mlel prý takové nesmysly, že to bylo k nekoukání. Nevím, neviděla jsem. Jediné co mi řekla, že soutěžící řekl L jako Lída, ale to prý tajenka neobsahovala a ten pán se smíchem posměváčka řekl, že L už bylo. Ale to my známe, že?
          Tak se mějte hezky a krásný víkend.
          Také už mám pokročilý věk *1* *3*
  • Pan Korec je trapný a ukecaný uráží azdržuje soutěžící.Všude byl všechno ví ,stále jenom ,,já ,já,já" .Na jeho moderování je trapné se dívat. Tom
  • Dnes moderátor řekl soutěžícímu. Zase drama do poslední vteřiny. Opět naprosto otřesně přehání a chová se ne jako kvalitní moderátor, ale jako klaun z cirkusu.
  • Dnes se pan Korec opět předvedl, když řekl.
    Budeme fungovat na další soutěžní otázce. To by nemohl vyslovit ani nej nej??? člověk.
    Také lže. Soutěžící dohádala a on jí řekl. Řekla jste si, mám to za sebou. Soutěžící ovšem mlčela.
    Už ho prosím nahraďte někým inteligentnějším.
    Celý pořad snižuje na úroveň, no raději to nedořeknu,
    • Vadí mi, mimo jiné, že mluví k soutěžícím, oslovuje je, ale dívá se do kamer. Je to nevychované a neslušné. Pokud na někoho mluvím, oslovuji ho, dívám se mu do očí nebo alespoň jeho směrem.
      Zdravím Aničku.
      • I já zdravím a přeji hezký den a vlastně krásné celé jarní období.
        Pan Korec je opravdu to nejhorší, co se může jako moderátor objevovat na TV.
  • Pan Korec trapně žertuje a nervuje soutěžící. Není to ani trošku vtipné, ale ubohé. Už by mohl skončit.
  • Pan Korec je nenapravitelný nebo spíše neschopný dobře a slušně moderovat.
  • Dnes jsem opět zasedla k tajence. Pan Korec zase jenom plácá a plácá nesmysly. Jak je možné, že tak hodně nekvalitního moderátora nevymění? Má asi hodně, hodně velkou protekci. Myslím si, že ve varieté by uspěl.
    • Já dnes též po čase a zase dlouho ne. Raději starý dobrý Rex nebo si něco přečtu, protože "Stává se z vás Terminátor České tajenky" to opravdu ne. *1*
  • Nechápu, proč někdo neudělá něco s tím velmi nekvalitním moderátorem. Na moderování opravdu nemá vlohy. Je trapný, ubreptaný a plácá a plácá nesmysly.
    • Tak jsem opět po delší době koukla na Tajenku s nadějí, že je tam někdo jiný. A ejhle! Vlastík se drží zuby, nehty. Proč nezvedne výzvu ze země a neopustí tento pořad a nejde dělat něco jiného. /Jak doporučují diváci/ To jen cituji jeho slova. Soutěžícím se směje, pokud si vylosují jako odměnu NIC. To je chování.....A proč stále opakuje celá zadání tajenek? Soutěžící snad nejsou demexxx, aby si zadání nepamatovali cca 2 minuty. Opakování - matka moudrosti, že? Ale běží nám čas............. Uf. Už to nebaví ani diskutující. Jen Anička, ta je věrná.
      • Dobrý den išo,

        já se ráda koukám na soutěžní pořady. Česká tajenka mne baví, ale moderátor je nejhorší, jakého si jen normální člověk může představit.
        Mějte se hezky

        Anička
      • Ubožáci pomlouváte tady skvělého člověka a mého kamaráda, jste asi hodně na palicu, viďte... je mi vás líto.
        • Moderátor je hezký mladý muž, ale na moderování opravdu nemá. Jinak proti němu nemám nic, tak nemusíte nikoho zvát slovem ubožáci. To svědčí o úrovni chování.
          • Máte velmi primitivní jednání...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit