Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Korec

OSOBNOST 5.10.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Korec je někdy hodně nevychovaný a i hrubý. Jak může moderovat, to nechápu. Polepšete se.
  • Proč uvádí stále ještě tajenku ten neschopný, ubreptaný a nemožný pan Korec? Je čím dál tím trapnější.
    • Zdravím a obdivuji výdrž ve sledování. Já tak jednou týdně a dost!
  • Pan Korec je trapný a ukecaný uráží azdržuje soutěžící.Všude byl všechno ví. Dejte ho konečně pryč. Tom
  • Myslela jsem, že je Česká tajenka zábavná soutěž a ne REALITY SHOW. Tak to včera řekl p. Korec. Nevěřila jsem svým uším.
    O RS mám jiné představy - Prostřeno, Robinsonův ostrov, Výměna manželek.... To dostávají soutěžící 50.000,-, 60.000,- 100.000,- nebo kolik?
    Fakt už neví, co má plkat. Tak ať mlčí a přidají tajenky.
  • Stále stejně trapný a ukecaný. Je to nejhorší moderátor, kterého znám.
  • Nic proti němu, ale připadá mi docela slizký a jakoby rádoby kámoš se všema. Přepínám rádio..
  • Pan Korec by měl vystupovat na poutích jako klaun(lépe řečeno šašek).
    Je hodně nemožný.
  • Mohl by někdo tomu pánovi vysvětlit, jak se vyslovují jména cizích herců, zpěváků, spisovatelů, dramatiků........ Nebo ať mu to do závorky napíší foneticky. Tak to prý dělají na konkurenční televizi. Pro jistotu.
    Jeho výslovnost mi rve uši, zvlášť když nedávno tato herečka byla tématem v Tajence. Přečetl to stejně blbě. *4*
    • Není co vysvětlovat někomu, kdo nemá nejmenší vlohy pro moderování. Ani ta nápověda by mu nepomohla. On by měl vystupovat někde v cirkuse.
      Na moderování tajenky nemá.
    • Ještě k dnešku: pogratuloval panu Petrovi k BANKROTU, který byl na políčku, které si zvolil jako vítěz - úžasné.
  • Pane řediteli Soukupe.Vyměňte už konečně z České tajenky ukecaného moderátora Korce,hodně lidí se na tento pořad už nedívá.Zdržuje a zesměšňuje soutěžící. Děkuji. Naštvaný divák
    • Souhlasím a doufám, že dojde ke změn moderátore. Nedá se na to již koukat.
    • S tímto názorem plně souhlasíme a doufáme v brzkou náprvu tohoto zajímavého pořadu.
  • Dnes opět moderátor perlil. Vítězka vyhrála jackpot a on řekl. Závěr byl explozivní.To znamená, že výbušný, třaskavý. Nic výbušného ani třaskavého se ale nekonalo. Již by měl v pořadu končit. Velmi snižuje jeho kvalitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit