Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Korec

OSOBNOST 5.10.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes pan moderátor řekl soutěžícímu - blázníte. Je opravdu někdy hodně nevychovaný.
  • to je hruza ...a co vymysleli ten bankrot aby soutězici chodili domu s nulou a moderator blablabla s radosti jim ještě na cestu rekne jste sampion neveste hlavu je to hra , kdyby to byla jen hra bez penez ..budiz...
  • při kazdym bankrotu by se mel vzdat platu korec aby citil jak je to mile
  • Vážený pane řediteli Soukupe.Rád jsem sledoval pořad Česká tajenka.Dnes se na ukecaného Korce nedá dívat.Vám vaši podřízení asi neříkají jak tento pořad upadá na sledovanosti.Buďte tak laskav a konečně toho ukecance vyhoďte z obrazovky. Díky
  • Pan moderátor opět nezklamal. K tomu se nedá nic dodat.
    Jeho nemožné výroky :myslím, že se nám narodilo velké překvapení
    čeká nás souboj titánů
    díky tomu dobrému hádání
  • Dnes Korec opět perlil. On není nejhorší moderátor v naší republice, ale v celé Evropě.
    Řekl například :
    Já to udělám s dobrým koncem.
    Když výherce volil číslo, kde bude nějaká výhra, tak ten kecal řekl:
    bankrot ten byl na nule.
    Je tam pouze 5 možností a to od 1 po 5.

    Opravdu je ubohý a trapný. Kdy ho už z pořadu odstraní ?
    Ať jde do varieté nebo do cirkusu. Tam uspěje.
    • Zdravím, Aničko,
      včera jsem to také "dala". Při větě "Bijec české tajenky" - pán měl díky risku v obou částech 0, jsem to chtěla přepnout, ale když mu pan Korec k této nule gratuloval, jsem vydržela. Těšila jsem se na další perly. A s tím, že neudrží oční kontakt a stále zírá do kamery, i když oslovuje soutěžícího, to už jiné nebude.
      Hezký víkend
      Iša
  • Korec stále žvaní a zajímavé je to,že nad ním stále drží ochranou ruku.Nevíte někdo proč? k.
  • To,co moderátor předvedl dnes již hraničí s ???????
    Soutěžící chtěla přečíst tajenku a on na to odpověděl -
    právě jste vymyslela chytrou zápletku. To nemůže člověk, který je minimálně inteligentní vyslovit.
  • Dnes moderátor řekl soutěžící. Jste pohodová ženská. Je to opravdu král hulvátů. Nedokáže se k ženě chovat slušně?
    • A co takové "kdybyste hádala, mohla jste přepisovat dějiny".
  • Pan Korec, to je borec. Říci soutěžící ženě neblázněte, to svědčí o úrovni moderátora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit