Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Korec

OSOBNOST 5.10.2007 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příšerně ukecaný a trapný moderátor.
  • Pan Korec je čím dál stejný, to jest nemožný. Jeho hlášky jsou trapné a někdy i nemístné a hrubé.
  • Škoda, že pořad již neuvádí pan Cibulka. Je to moc fajn člověk.
  • Pan Korec je jeho slovy tristní (žalostný, trapný).
  • V pořadu Česká tajenka mi pan Korec nevyhovuje. Je slušně řečeno ubrebtaný a má hodně přebreptů. Konečně přestal téměř každému soutěžícímu říkat neblázněte. Ale trvalo to. Pro mne je velice trapný. Pan Cibulka byl skvělý.
  • Nechápu, proč dosud nikdo neřeší nekvalitního moderátora. Proč ho již nevymění? Jen tak na okraj, je hodně, hodně neklidný. Každý soutěžící klidně stojí a moderátor, no nebudu to raději popisovat.
  • Dnes opět pan Korec mluvil k soutěžícímu, ale díval se do kamery. Je to neslušné. Také je hodně neklidný. Už by ho skutečně měl nahradit kvalitnější moderátor.
  • Dnes pan Korec opět perlil.
    Například řekl - přicházím s depeší
    - nebo když soutěžící hádal tajenku tak on řekl, je to tam, cinklo to
    - nebo řekl - začíná atmosféra tuhnout
    Opravdu nejnemožnější moderátor všech dob. Musí mít velmi dobrého známého, když ho v pořadu nechávají. Každý jiný by již dávno skončil.
  • Soutěžící vyluštila tajenku a moderátor jí řekl - zlatým písmem se píšete do naší kroniky. Opravdu už neví, jak plácat a plácat nesmysly.
    Je opravdu trapný.
    • Dnes jsem si "postřehy" musela napsat, protože to NEVYMYSLÝŠ
      1. při představování soutěžících: necháme květ paní Ivy vykvést
      2. po "bankomatu": blaho padesátiprocentní úspěšnosti

      Je to normální? Člověk neví, jestli se má smát, řvát nebo litovat. Kdo ví, jestli to čte paní Korcová.
      • Anička
        paní Korcová se určitě za manžela někdy, možná často stydí.
  • Každý den s očekáváním sedám k pořadu a očekávám, že konečně bude moderovat člověk, který má úroveň. Pan Korec jenom plácá jeden nesmysl za druhým a v žádném případě nemá na to, aby mohl pracovat jako moderátor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit