Přejít na výpis diskuzí

Vlastimil Harapes

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím

    nedá mi to, abych se neozvala a nezavzpomínala na léta baletu v hudební škole v Chomutově, kde nás učila paní uč.Řáhová a vy jste jako talent nás všechny převálcoval. Nám malým holkám jste šel děsně na nervy, protože ona nám vás ve všem dávala za vzor.
    Vím, že jsme chodili na stejnou ZDŠ a mám dojem, že vás učila moje mamka /J.Čejková/.
    Přeji vám hodně úspěchů osobních i pracovních a hlavně skvělé zdraví a omlouvám se za to nostalgické vzpomínání. Olga, dříve Čejková *4*
  • Dotaz

    Rád bych se zeptal, mistře, zda nebudete organizovat nějakou autogramiádu u příležitosti vydání Vašeho DVD. *3*
  • panna a netvor

    dobry den pane Harapesi ,chtela bych vas poprosit o to kde se natacela ta krasna pro me pohadka panna a netvor ,jinak jste skvely tanecnik a herec ,preji vam mnoho uspechu dekuji za odpoved jarmila
  • Nové CD

    Vážený Mistře,přes internet jsem si zakoupila CD Scházíš mi.Moc se mi líbí,hlavně první písnička Skleněná hora. CD si pouštím stále dokola.Jsem velmi ráda.Děkuji. *3* Irenka
  • cd pana Harapese

    Pane Harapesi náhodou jsem mohla slyšet několik písniček z vašeho Cd a moc se mi líbily. Nevím, kde bych ho sehnala v obchodě ho nemají. Moc se mi líbí jak je zpíváte. Přeji Vám hodně zdraví anna *4*
    • Re: cd pana Harapese

      Vážená paní Anno,sama jsem řešila podobný problém.Chtěla jsem CD s písničkami.Dovoluji si Vám poradit.CD lze získat prostřednictvím internetu, a to na E-mailové adrese verahejzlarova@volny.cz
      S pozdravem Irena
  • Nabídka k léčbě

    Vážený pane, s lítosti jsme přijali zprávu o Vašich zdravotních problémech. Nabízíme Vám velmi účinnou rehabilitaci a léčbu v Beskydském rehabilitačním centru na Čeladné. Velmi oceňujeme Vaše umění a protože chceme abyste nadále pokračoval vytvoříme Vám velmi dobré a diskrétní podmínky. S velmi dobrým výsledkem se u nás léčila již řada Vašich kolegů. V případě zájmu pošlete e-mail. Přeji vše dobré. PhDr.Andrew A.Urbiš
  • Děkuji

    Dobrý den, pane Harapesi, chci Vás tímto pozdravit a říct Vám,že Vás moc obdivuju.Dnes jsem Vá potkala v divadle a moc se mi líbí, že dovedete být k lidem tak milý a příjemný.Děkuji, Martina.
  • Prosba

    Prosím o kontakt na Mistra, rád bych získal foto s věnováním pro svou kolegyni, která se věnuje choreografii a je velkou ctitelkou jeho umění. Za pomoc děkuji, byl by to dárek k Vánocům. Honza
  • Argentinské tango

    Dobrý den, pane Harapesi,
    viděla jsem vás na jaře v Adrii na milonze s Bona Fide. Pak jsem si za nějakou dobu přečetla v přílože Lidových novin, že se chystáte s paní Soňou Červenou navštěvovat hodiny argentinského tanga. Těšily jsem se s kamarádkou, že mezi pražské tangueros přibude milongero zralého věku. Takových tu zatím moc není.(Prý životní zkušenost je v tangu výhodou.) Tak vás teď na milongách v Gröbovce, Lyře i Adrii pořád vyhlížíme, přemýšlíme, jestli třeba chodíte na individuální hodiny, když ne na kurzy a kdy už přijdete... a vy nikde. Já vím, tango chce na začátku spoustu času - zlášť pro muže.
    Víte o týdenním intenzivním kurzu v Pelhřimově na konci července? (www.caminito.cz) A o Tango Alchemie (www.tangoalchemie.com)21.-24.6.? Tak jen, že na vás tedy od toho článku v Lidových novinách čekáme.
    Marie z Moravy, Jana ze Slovenska
  • Vlastimil Harapes

    Vážený Mistře, jste velmi kultivovaná osobnost, se smyslem pro humor a lidskost. Vždy jsem obdivovala Vaše taneční umění a schopnost vyjádřit danou postavu. I v divadelních rolich činoherních se Vám daří. Nemluvě o filmu.Přeji Vám další pěkné role, aby jste nás diváky měl i nadále čím potěšit.Vaše Jana Brtnová, Olomouc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit