Přejít na výpis diskuzí

Vlastimil Harapes

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosim

    Dobry den jmenuji se kristyna jandejskova je mi 1ř let a chodim na 1.soukromou tanecni konzervator a chtela bych byt jeste lepsi a proto se ptam jesli nedava te soukrome hodiny nebo nevede te nejaky krouzek baletu rada bych chodila prosim napis te mi dekuji
  • Pozdravujem a fandím

    Vážený pán Harapes, patríte ku skutočným celebritám. Ste svetová úroveň. A keď sa chcete zaoberať politikou, tak sa ňou zaoberajte. Je to Vaša voľba. Boli ste najlepší tanečník v celej histórii Československa. Prajem Vám veľa šťastia v živote. Lída *14*
  • Názor

    Pana Harapese jsem vždy vlmi obdivovala ať již jako tanečníka nebo herce ve fimech. *5*
  • báječný Harapes

    Jste fakt dobrý,líbíte se všem,hlavně ženám???
  • pozdrav

    Moc tě zdravím po téměř 40-ti letech,kdy jsme spolu zavspomínali ve Švermáku v době, kdy jsi měl nohu v sádře.Přeju další úspěchy v životě a hlavně zdraví. Martin
  • pozdrav

    ahoj Vlastíku!jak je to dávno,co jsme spolu vystupovali na STM v Mostě,nebo Ústí n.L,(už nevím)... Nejvíc mě mrzí,že s tebou nemám žádnou fotku z vystoupení...Pokud tě to neobtěžuje a máš nějakou,pošli mi ji na můj E-mail.Samozřejmě,že bych tě taky někdy rád viděl a zavspomínal.Fandím ti za všechno,co jsi na poli uměleckém dokázal.Měj se! Martin
  • Vlastíku, Vlastíku !

    *4* Doufám, že jsi si vědom, že úvahami o tom, stát se Paroubkovým "koněm" *3*, jsi se přihlásil k těm intelektuálně nejslabším vrstvám této země, kterou máš tak rád? Ach jo, s tebou je to těžký!*15* jak se jednou veřejně přihlásíš ke spodině, už ti ji nikdo neodpáře. A takový jsi chytrý kluk. To snad stárneš nebo co? *8*
  • Politik Harapes volba do senátu za ČSSD

    Uvědomujete si, vážený pane Harapesi, česká celebrito, že budete musit ukázat panu Paroubkovi lísteček, že jste hlasoval pro něj a že se stáváte vlastně otrokem! Budete dalším Plocem. Každopádně u kulturní obce tím velmi ztrácíte, to jste si jistě vědom. Myslím, že to vůbec nemáte zapotřebí. Ševče drž se svého kopyta. Ing. Oldřich Švajgl DrSc Litvínov
  • Názor

    Pane Harapesi, tančete, ale prosím Vás nemluvte do rozhlasu a hlavně nezpívejte.
    • nocjard

      Re: Názor

      omg *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit