Přejít na výpis diskuzí

Vlastimil Horváth

OSOBNOST 31.12.2006 
308 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka

    Už před časem jsem přidala do fotogalerie nějaké fotky, ale doteď se nezobrazily. Čím to může být?
    • Re: Otázka

      Allinnko, mám takový pocit, když jsem fotogalerii prohlížela, že tam nějaké fotky od tebe určitě jsou.
  • Vlastík

    Vlastu Horvátha velice obdivuji jako výborného zpěváka a zároveň autora většiny skladeb na jeho dvou CD. Velice si vážím toho, že jsem měla možnost poznat ho i osobně na mnoha koncertech a fanklubáckých srazech - je moc příjemný, milý, upřímný, chová se skromně, je prostě moc fajn.
  • Vlastík je báječný

    Vlastík je velmi dobrý zpěvák, jeho hlas se příjemně poslouchá. Už se těším na jeho další vystoupení.
  • Super spěvák

    Vlasta je suprovej zpěvák má pěkný hlas a když je člověk na jeho koncertech tak to stojí zato moc se už těším až zase na nějakej pujdu *1*
  • Vlasto nedej se!

    ahojík, o této stránce jsem nevěděla a to jsem se tady dočetla, myslím tím ty hnusné příspěvky o Vlastovi, tak jsem znechucena. Každý má právo na svůj názor, ale vždy ba se to mělo psat slušně .ti co se snižují k urážkám nepovažuju za slušnýé lidi. A té slušnosti by se mohli učit právě od Vlasty Horvátha. Měla jsem možnost ho poznat osobně a je to člověk velmi milý, dobrosrdečný no prostě SUPR. Koncerty jsou bezprostřední a mají takovou příjemně dobrosrdečnou atmosferu, toť můj názor
  • Pochvala Vlastíkovi

    Zdravím,Vlastík je ten nejlepší zpěvák,strašně moc mu fandím...věřím,že toho ještě moc dokáže a Ti co o něm mluví špatně.nic neví.... *14*
    • Re: Pochvala Vlastíkovi

      ..na 2 koncertech jsem byl, je to sice málo, ale musím souhlasit s mackem, že je vlasta výborný zpěvák
  • TEn nej člověk

    Vlastik je ten nejlepší český zpěvák,který ho znám.Strašně jsem mu fandila aby vyhrál Česko hledá superstar.Akorat jsem byla na malo koncertech,protože jsem z vysočiny a do Prahy se jen tak nedostanu,tak to mi docela vadi...
    Ale jinak vlastik je fakt fajn člověk,mám ho ráda. *14*
  • Super človíček!!

    Vlastík je vážně skvělej človíček,kterého bysme si měli velice vážít.A o hudbě vůbec ... prostě má krásný hlas a písničky ještě hezčí.A na koncertech to prostě žije a Vlasta ze sebe vydá úplně všechno třeba jenom proto,aby viděl v našich tvářích radost a úsměv :) *3* *3* Vlastíku jsi super!!!! Drž se!! *3*
    • Re: Super človíček!!

      Souhlasím s tebou, Vlastíkovy koncerty jsou bezvadné, už se těším, až zase na nějaký půjdu.
  • Vlasta fanoušky má!

    Vlasta Horváth má svůj oficiální fanklub. Má i svoje webové stránky www.vlastahorvath.cz. Takže opravdu nemusíte mít obavy, že je to zpěvák bez fanoušků.
    • Re: Vlasta fanoušky má!

      tak jsem se pro zajímavost juknnul na ty jeho stránky a docela nerad musím přiznat, že nejsou špatné...dost měto překvapilo, tady to vypadalo, že fakt žádné fanoušky ani nemá, tak sorry:)možná se i přihlásím
  • Zpěvák bez fanoušků !

    Zpěvák,který nemá fanoušky,to může rovnou zabalit. *1* Tady to vypadá,že všichni vymřeli!!!!!!!!!!! Chudák Vlasta,ja mi ho upřímně líto. *1* *1* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit