Přejít na výpis diskuzí

Vlastimil Horváth

OSOBNOST 31.12.2006 
308 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    vsechno nej!!

    vsechno nejlepsi!!!
  • Vlastimil Horváth

    Milý Vlastíku
    Příjmi ode mne dnešní gratulaci
    k narozeninám.Přeji hodně štěstí,
    zdraví,spokojennosti v životní tak i profesionální dráze. *4*
  • hanka2341995

    Vlasta

    Má fakt ůžasný hlas!!!
    *3* *3*
  • hanka2341995

    krasně zpívá

    Byla jsem na muzikalu Mona Lisa kde hraje i Vlasta Horváth a bylo to úúúúplněěě úžasný. Já ani nevěděla že tam zpívá a hned jak přišel na jeviště jsem ho poznala bylo to poprvé kdy jsem ho viděla naživo.......a zpíval vážně úžasně!!!!!!!!!
  • nik011

    juuuu

    od se me dotknul, drzel mee!! juzis marja
  • Vlastík

    Moc jsem ti fandila a fandím,krásně zpíváš a,že tě není slyšet v rádiu,holt nemáš ostre lokty,jak ostatní,nikam se nacpeš a nepodlejzáš a v rádiu kdo hodně zpívá není ani tak o zpěvu jako o obchodu!!!!!!!!!!Že? *14* *14* *14* *14*
  • Tady to žije!

    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ZPRÁVA PRO ŠKODNOU

    Ráda bych poznala "TOHO" nebo "TU", který(á) se baví tím, že kazí radost ostatním fanouškům při hodnocení fotek. A především Vlasty...Musí to být hoooodně zoufalý člověk a já ho upřímně lituji. A přála bych mu, aby se jeho život změnil a byl šťastný, protože spokojení a šťastní lidé nemají potřebu někomu ubližovat. Byť by to bylo jen nevinné snižování bodového hodnocení fotek. Ale od podobných malých "zlomyslností" to pomalu začíná...Nevím pořád odkud se ta zloba v lidech bere!!!!
  • jj

    jjj
  • Vlastík

    Vlastík patří na naší hudební scéně mezi špičku. Dokazují to jeho 2 CD, na kterých jsou vesměs jeho autorské skladby a řada vystoupení a koncertů. Jeho hudba je neotřelá, plná dynamičnosti a temperamentu a posluchače nabíjí. Jeho balady navozují něhu a touhu po lásce. Má krásný podmanivý hlas.

    Snad nemá tak ostré lokty jako někteří umělci, ale svoje posluchače a bezmezné fandy si našel. Jeho fanklub čítá okolo 300 registrovaných. Podívejte se na jeho stránky: vlastahorvath.cz - a uvidíte, že jsou jedny z nejlepších. Fandové zde mohou soutěžit, hlasovat do různých anket a soutěží, mají možnost si přehrát záznamy z jeho koncertů, vystoupení a rozhovorů, prohlédnout si fotografie a navzájem diskutovat. A co je důležité, u žádných jiných umělců jsem se nesetkala s tím, aby pravidelně své stránky navštěvoval, psal si s fanoušky, informoval je, co dělá, co připravuje. Jeho srdečnost fanoušky stále stmeluje a vzbuzuje zájem.
    • Re: Vlastík

      Když je tak skvělý proč ho nehrají v rádiích a nezvou do televize na natáčení hudebních programů ????????????????? Vůbec si nepamatuju,kdy jsem o něm naposled slyšela v mediích.A zpěvák bez medializace je ztracen.Je pěkné,že má věrné fanoušky,ale nových asi moc nezíská,když není vidět.Toť můj názor.A mimochodem,když měl vloni u nás koncert prodalo se pouhých 10 vstupenek a to podotýkám,že jsme krajské město a ne nějaký zapadákov s pár obyvateli. *3*
      • Re: Re: Vlastík

        A jak se to tvoje město krajské jmenuje? konec světa?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit