Přejít na výpis diskuzí

Vojta Nedvěd

OSOBNOST 5.10.2008 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava

    Vojta Nedvěd není synem Jana Nedvěda ale Františka,pokud je mi známo *13*
    Na hlavní stránke je chyba *7*
    • roksana

      Re: oprava

      No pekný neporiadok tam teda je, pekná vizitka *1*
      • roksana

        Re: Re: oprava

        ale na druhej strane vždy menšia chyba ako dať ťa do rodiny s Pavlom Nedvedom, to uz by bola trosku viac vedla *4*
  • hm

    A najviac ma baví,že o ňom nic nevieš.Ani ten poondiati dátum narodenia nepoznáš.Radšej sa ho spýtaj,ved keď má taký veľký fanklub *9* určite sa s ním kontaktujete a aj vás o sebe informuje.To sa totiž obvikle robí.A nemusíš si tie informácie ani nahrávať.Papagáj ti to zopakuje,ked ho ten škaradý psisko nezožerie. *15*
    • Re: hm

      Vážený neznámy a trápny neregistrovaný užívateľ.
      Raz som niekde čítala o ľuďoch,ktorí trpia tým,že ich nik nemá rád.O ľuďoch,ktorí trpeli,lebo nikoho nemali radi,len seba.O ľuďoch,ktorí nemali radi ani seba a ani nikoho.Myslím,že ty nepatríš ani do jednej skupiny.Pretože ty si sám o sebe exemplár,malý človiečik,ktorý nevie na seba upozorniť svojou prácou,nadšením,ale iba hrubými slovami,ktoré sú navyše s gramatickými chybami.Nevadí,každý sme nejaký.Je ti odpustené,lebo si myslím,že si nedozrel na inteligentnú debatu,a čas ťa ,snáď,naučí práve tomuto.
      Zamyslenie sa nad sebou samým by ti určite prospelo,a ak nájdeš odvahu a zaregistruješ sa,môžeme sa porozprávať.Teda vymeniť pár písmen.Dovtedy je toto moja posledná reakcia na tvoje "inteligentné" uvedenie sa do spoločnosti dospelých ľudí.
  • hm..

    nie je to trochu trapné,mať vo fanklube nejakého trapného poskakujuceho Típka(ktorý sa len priživuje na prachatom blbcovi,ktorý sice spievat nevie,ale aspoň čosi skladá.)psa a papagája?Nie si blondýna?To by mnohé vysvetlovalo. *9*
  • Hm...

    Vojta Nedvěd má fanklub?Ale,ale*13*
  • Vojtíšek!!

    *14* Vojta je zlatý chalan, zábavný na koncertoch, a s krásnym hlasom, ktorý perfektne ladí s hlasom jeho strýka Honzu Nedvěda !
    Nikdy mi neodmietol podpísať kartičku,vždy pridal aj krásny úsmev.
    Mám Vojtove cd Bíly měsíc a musím povedať, že sa mi veľmi dooobre počúva. Moja najobľúbenejšia pesnička je ZPOVĚĎ .. preto som na ňu urobila aj slideshowku.. *3* *14* *14* *3*
    ..ak niekto máte viac info o ňom tak pridajte !!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit