Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Drahokoupil

OSOBNOST 21.7.2014 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krpcek7
    no tak ja sem pisem len koli tomu ze moja segra place kazdy den nad timito blbymi komentármi...akoze dievcata uz sa unormalnite....ste blbe ci co...vy chcete z neho urobit ,,pedofila´´ ci co.....chapem vas ze je pekny, ze spieva atd...ale fakt pochibujem ze by chodil s 11,12 a 13 rocnimy babami...ja som to visvetlila aj mojej segre ze je to nemozne s nim chodit ze je este na to mala...tak a ona to pochopila....kazdy den si zabne radio a pocuva ho tam..a potom sa prida ku mne a pozerame ocko a je moc rada ze ho ma aspon na plagatoch..ci fotkách nebo v telke....no tak vas prosim sa nad tim zamislite...a inac Vojto mam sa ta opitat aku mas oblubenu farby a taktiez ta mam pozdravit od mojej segry. *16* *10* *1* *8*
  • No ja nechapem diavcata ktore su do neho zamilovane....nechcem nikoho urazit ale mali by ste sa uvedomit...pre boha vsak je spevak...ma 19...ja viem ze je pekny a nwm co este ale ja pochibujem ze by chodil s dievcatami....pozrite baby mate niektore 11 alebo 12...a chcete aby s vami chodil to by musel byt cvok keby s vami chodil...ja ho poznam iba s toho ze pocuvam New Element...ale neni som ani tak jeho faninka ja ho berem ako obycajneho chalana ktory spieva.... Ja nechcem nikoho urazat ale asi mam pravdu...
  • Nechápu holky jak ho můžou "MILOVAT" !! když:
    * Neznají ho osobně..(jak se chová,co má rád atd..)
    * On je zpěvák je pěknej ale nebude chtít nějaký fanynky -.-
    * Neříkám nic.. ale měli byste se nad sebou zamyslet..
    Vojtu to těší, že ho máte rádi atd.. ale nic by s vámi neměl ;) Protože je mu 19 a nic by si nezačínal s dvanáctiletýma.. možná kdyby vám bylo tak 15 víc .. :D
    *3*
    • můžeme ho milovat blbko *16*
    • Seš trapnej Vojto *3* Jako sry, ale prostě se až moc předvádíš, jak si o sobě prostě myslíš atdd.*7* *7* *7* *7* . Ale jako přiznávám že si hezký a pěkně zpíváš, nooo *1* Ale aspoň kdyby ses nechoval jako malí děcko co nikdy nevěděl co znamená dospělost *1* *1* Fakt sry noo :-D Ale už když tak :D Tak aspoň dávej víc fotek na facebook *3* *7*
      • Pozri...tato stranka neni o urazany jasne...on je dospely ale asi ty ne...nepredvadza sa proste je crazy...a ked ti nedoslo asi nema vela casu davat na fb fotky...keby mal tak by tam bol 24 hodin denne...tak sa prosim ta uvedom sa.
    • Nechapu proč se do jeho života pleteš je to jeho věc ne :)
  • Ahoj vojto jaký zvíře se ti líbí psi nebo kočky
    • Psi, ale nemám je doma.
  • nevím co tady děláte, z jednoho kluka který je pěkný, na světě je tolik pěkných kluku, vy tady děláte ze sebe pubescenti, ano je pěkný ale co, je to zpěvák a ti to třídají, ale fanynkám to nevimluvím, aspon že nejsem tak blbá, abych byla uplně mimo, s jednoho kluka, diký a pokud se vám to líbí dejte like pokud ne dej like díky a vem te si ode mně ponaučení děkuji vám všem *1* *2* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* *14* *14* *14* *14*
    • Nejdřív se nauč psát a pak něco říkej ;)
      • kdo?
    • Jako sorry,ale já jsem na mého kluka pyšná a věř mi nebo ten fakt nemá potřebu holky střídat jak ponožky.Ano máš pravdu na světě je sposta pěkných kluků,ale pro mne je nejhezčí,nejdokonalejší právě Vojta.A jsem na něho pyšná co všechno dokázál atd.A myslím,že každá holka(fanynka) ti sere na nějaké ponaučení víš. .... A fakt si myslíš,že nejsi mimo? *15* *3* *8*
      • To je pravda *8*
      • Určitě by sem psala jeho holka (y)
        Si o sobě hodně myslíš, že ?? :D *3*
        • Nech ji na pokoji!Adel je vážně moje holka! ... JINAK DĚKĚJU VŠEM HOLKÁM CO MĚ PODPORUJÍ V MÉ HUDEBNÍ KARIÉŘE :D Mám vás rád...
          • Podpora FOREVER *14* Si boží, držím palce. Jen tak dál *14* *3*
          • My tebe taky *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsem na tebe pyšná zlato,miluju tě a miluju i to když ti můžu dát každý den pusu zlato i love u!! :*
  • Všechno nejlepší Vojtíšku *14*
  • Seš fakt pěknej :)))
    A vsechno nejlepši...
  • tak to teda fak neni cela skuoina je uzasna,ale nejklepsi je pro me lukas a ondra :)
    • souhlasím že jsou úžasní, ale každý má jiný styl a já mám nejradši Vojtu :)
  • Jsi nejlepší ze skupiny :* <3 :3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit