Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Drahokoupil

OSOBNOST 21.7.2014 
137 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je nejdokonalejší, nejroztomilejší, nejkrásnější prostě nejlepší
  • Vojtí jsi ten nejhezčí kluk na světě !!!!!!!! Krásně zpíváš a začala jsem hrát na kytaru protože se mi to strašně líbí !!!!
  • Vojto jsi úžasnej krásnej a moc moc tě miluji :* <3
    • Miluji tě :* jsi boží krásně zpíváš :*
  • Ja si myslim ze ty holky prijdou na to ze to neni realita jen jejich prectava.Jen musi trochu dospet mne je 14 a doslo mi to teprve pred 2 lety. At si to ted tak nechaji v hlave. A kdyby Vojta treba chodil o 7 let mladsi holkou kazdymu to muze byt jedno. :) :)
    • maš pravdu ale vojta je nádherný *14* *14* *14* *14*
  • Vojto si krasnej strasne te miluju a hezky zpivas <3 :-*
  • Prominte ale prijde mi trapne psat sem veci jako "ses trapnej" "neumis zpivat" atd. Vy co to sem pisete zkuste se vzit do situace kdyby vy jste byly nejaka slavna osobnost a nekdo vam tohle psal. Jak by vam bylo? Byly by jste z toho smutny. Jak musi byt jemu, kdyz si to tady cte. :( Kdyz ho nesnasite proc lezete na tuhle stranku. Lezete sem jenom proto aby jste zjistili nejnovejsi drby. Jste fakt TRAPNY :O Vojto nic si z nich nedelej. Zpivas hezky. Jenom ti zavidi kam si se dostal. :) ;)
    • Presne tak mas pravdu
  • Já myslela že tato stranka není na urážky a na hadání se oto kdo ho miluje a kdo je jeho holka a řešit jestli ssem píše nebo to je každeho vec ... lidi kdy už dospějete?
    • Ať se holky nehádají. Jeho holka se nejmenuje Adel, to sem jen pod Vojtovým jménem někdo napsal.
      • Pokial ja viem Adel sa vola Chrisova frajrka.
    • Presne tak kedy dospeju
  • miluju ho je božíííí krásně zpívá no prostě *14* *14* *14* *14* *14*
  • není pedofil mě příjde normální *14* *14* *14*
  • je fakt boží miluju ho je sexy ma modre oci jako muj kluk *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit