Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Drahokoupil

OSOBNOST 21.7.2014 
137 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • promin chtela sem napsat že mi je jedno jestli maš holku nebo ne *4*
    • Ahoj vojto zpivas hezký
  • ahoj .. Jenom chci řict ja už sem si s nim psala a je moc milej ale napsal mi abych mu uš nepsala ... A to mě moc zranilo ale co s tim nadělám .. Ale je moc milej kluk teda jestli se takhle nepřetvařuje jen před fanynky ... Hele Vojto když uš ti nemužu psat tak prosim jenom tohle já sem nebyla zvědavá jestli maš kluka nebo ne .. Ale chtěla sem vědět jestli mi moje sestra nelže protože ona mi skoro pokaždy lže .. A ja ti jenom to napsala co mi ona řekla nic víc .. prosim nezlop se ... Dokud dem ti to nenapsala tak ses nezlobil a nenapsal abych ti nepsala odepiš mi prosim na ask . fm... *15*
    • Brouku,nauč se gramatiku hlavně! :'D Ani se mu nedivím,že nechce,abys mu psala (y)..
  • Miluju Tě *14*
  • Vše nej!!!
  • v še nej ke kulatinám držim pěstis muzikálem budeš z kvělej *14* *3*
    • Miluji Te vojto SI skvely
  • Ahoj Vojto vše nej k tvým narozeninám
  • Vsechno Nejlepší k narozkam vojto :) ;)
  • Ahoj ja sem Dominika Kováčova ... A upřimně jak ti tady něgdo řika že jsi
    hnusnej tak asi je slepi ted pravě posloucham tvoje pisne .... a taky celou kapelu .. |Možna ŽE TE TO ANI NEZAJIMA KAŽDY SI MYSLI ŽE VY SPĚVÁCI JSTE NAMYŠLENI FRAJEŘI .... aLE VĚŘIM ŽE TY TAKOVY NEJSI ...
    sI PROSTE SKVELY
  • Ahoj vojto mam té moc radA a ty mne taky ju miluju té ju moc té mám řada a milujute
  • můj strejda zavolal Vojto a ty ses otočil já sem málem dostala infarkt nemislím to ve zlím dyžtak to jak volal Vojto tak to bylo na tebe seš hrozně dobrej zpěvák jen tak pokračuj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší