Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
454 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jo ...

    Já jsem si původně myslel .... ten Vojta Kotek nám ale vyrostl .. a on je to jinej VojTa *4*
  • fffff

    slečinky, kolik vam je, vratte se do reality .... hadat se čí je ... no nevim .... ale reknu jedno, pohadkovej svet neexistuje, ale z toho vyrostete ... jinak je to tu pekny ...
  • vojta

    Já jsem včera taky viděla pohádku Tři životy!Mega,supr!!Doufám,že tu pohádku ještě uvidím!P.S.Vojto jsi fakt jednička!!! *4*
    • Re: vojta

      Ty jo mě štve, že jsem se na to nestihla kouknout ... Chjo, snad jí někde seženu, nebo budou opakoat ... *7*
  • Tři životy

    včera jsem viděla pohádku Tři životy a musím říct, že to byl opravdu fajn výkon! *4*
    • Re: Tři životy

      herecký samozřejmě, kdyby někdo myslel na něco jiného *1*
  • Vojta

    Tento chlapec, pokud bude chtít dotáhne svou kariéru hodně daleko. Podle mého soudu má nezaměnitelný, jedinečný hlas a takových mladých mužů s tímto hlasem moc není.Jeho vzhled mu přidává ještě na šancích, ale zpěvem si vždy dokáže přivábit lidi kolem sebe i ty, kteří byli na vážkách, zda je dobrý nebo ne, protože on dobrý je a přeji mu ať je hodně slyšet a nezkazí se ! Alička. *14*
  • hmmm...

    Hmm, je to peknej chlap a ten se sexy hlas, snad o nem jeste uslysime i za 10 let *14* a krasne zpiva, byla jsem na jeho muzikalu Obraz Doriana Graye a fakt BOMBA!!! *3*
    • Re: hmmm...

      to máš teda pravdu,nejraději bych se šla na ODG ještě jednou podívat
  • Vojta

    Víte že Vojtu učila moje babička?
    • Re: Vojta

      vis, ze vojtu uci muj tata??? *15*
  • ahoj

    Ahoj Vojto, chtěla bych Tě pozdravit a říct Ti, že jsi fakt skvělej a talentovanej mladej herec,a navíc krásnej :-) Můžu se Tě prosím zeptat, kde bych sehnala Tvůj autogram? dík DIGI *14* *3* JInak Ti přeju mnoho dalších úspěchů!!!
  • Šampónek

    Včera se mi dostal do rukou časopis Týden. Je tam na titulní straně a pár fotek je i uvnitř. Je to neuvěřitelné, ale on vypadá jako šampónek i v montérkách. Takhle zženštilého chlapa jsem snad ještě neviděla, možná ještě mladý Brzobohatý je stejný případ. To nejsou chlapi, to jsou parodie na chlapy :-)))))). Toho bych doma nechtěl ani na okrasu *15*.
  • SUPEER

    Vojta, talentovaný herec.... krasavec s krááásným úsměvem.
    A jeho oči jsou..... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit