Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Filip

OSOBNOST 15.10.2010 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lháři,zloději a vrazi.KSČM mimo zákon!
    • A Marcelu přiblblou ,už konečně zastřelte!!!!! *1* *1*
  • Komanči si hrají na důležitý i přesto,že jejich strana je na úplný howno. Už jim zbylo jen pár těch nejvěrnějších voličů a i ti budou už jen ubývat.
    • Pozor na ně.Před 70.lety jich bylo pár.A jaká zvěrstva potom dokázali.Abychom se zase nemuseli bát!Jsou vytrvalí a zákeřní,jako všichni hajzlové.
  • Jděte do H A J Z L U vy komunistický prasata.KSČM jsou ty největší brzdy co kdy ekzistovali.Táhněte do Ruska nebo do KLDR,ale ČR nechte na pokoji. USA-Kapitalista
  • Máte můj hlas ,to už je jisté několik let,protože jenom Vaše strana může všechny ty bývalé prasata co kdy seděli ve vládách vyhledat a potrestat za ten bordel co tu nadělali ,a rozkradli.
  • Jak je možné,že ještě nestojí u zdi s dírou v hlavě?! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Respektive neleží *1* *1* Přece nemůže takováhle strana existovat! Jenže komunistů i mezi běžnými občany je spousty, jen doufám že jejich bastardi nesdědí stejný rudý zakódovaný gen!
      • Oprava: Nezdědí
  • Je to hajzl,stejně jako všichni komunisté.I ty telata co je volí!
  • Teď je ten správný čas pane Filip ,aby jste se opět chopili vesla.
    • Tebe bych zbavil svéprávnosti!V lepším případě bych tě nechal utratit howado negramotný!
  • Filipe už brzy za tebou přijede dědoušek Jiskřič na bonz a budete kout zbabělou pomstu. *16* *12* *16*
  • Státe,pokud si nechceš špinit ruce s komunistickými prasaty,povolej mě!Já je rozpárám a zlikviduju sám bez nároku na honorář.Zlikvidoval bych všechny,co mají s tímto morem něco společného,včetně těch,kteří stáli nebo stojí frontu do tohoto negramotného spolku!Byl bych ten nejloajálnější bez jakýchkoliv výčitků svědomí,ba naopak bych byl nejhrdější Čech.Nazval bych to demokratická vyjímka!
  • Zkurvená bolševická špína!
    • Jsou jako mor,který i když není u moci,tak jsou schovaní v zemi a čekají na svou opětovnou šanci jako červy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit