Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Filip

OSOBNOST 15.10.2010 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neodpustitelná chyba Havla byla,že po roce 1989 tuto lůzu nezrušil. Neznám důvod téchto hajzlů z KSČ,ŽE SE NEPŘESÍDLÍ DO RUSKA. Nadávat na západ to ano, ale cpát se jejich žrádlem (zcela jistě nezdravím)to jim nevadí.Tento národ vás nenávidí, tak zmizte tam kam patříte, vážený filipe jdi jim příkladem a nerozsévej zde to bolševický svinstvo.
  • Vážený, donedávna můj soudruhu. Od roku 1968 jsem byl členem KSČ a dodnes jsem jinou partaj nevolil. Vidím, že to budu změnit. Od okamžiku, kdy mě v srpnu 1968 střelbou z kulometu doprovázel sovětský tank na cestě do zaměstnání, pochybuji o mírutvorné úloze Ruska.
    Ukrajinci jsou zcela určitě nacionalisté. Ale jsou agresoři oni, nebo Rusové? Okupovali Ukrajinci ozbrojenou mocí cizí výsostně území, nebo tak učinili Rusové stejně jako v ČSSR v roce 1968 a před tím v Maďarsku? Putin používá shodný scénář jako Hitler v Sudetech - proč "osvobození" Sudet bylo agresí a okupace Krymu a Doněcku je spása míru?
    Po zkušenostech z mládí se bojím "normalizace". Nad Kyjevem zavlaje rudá vlajka, Tataři tiše vyhynou, nacionalistické kozáky rudá armáda postřílí a zbytek buď emigruje, nebo bude držet hubu.
    Lituji, ale můj tatínek by s tím nesouhlasil. A byl to bolševik mnohem dřív, než jsme se my dva narodili.
    bez úcty V.K.
    • Ty zůstaneš bolševickou špínou tak chcípni a nevotravuj zmrrde!
  • Soudruhu Filipe,ta Vaše bolševická lůza vygenerovala největšího lumpa našich dějin, parchanta a vraha Gottwalda,který po únorovém puči zavíral a popravoval nejlepší lidi a hrdiny,kteří bojovali proti nacismu.Je ostudou tohoto národa,že vy a vám podobní sedí v lavicích poslanecké sněmovny a ti, kteří vás volí, by utrpení ostatních vyměnili za svůj žvanec.Hrůza.
    Tom
    • ----no možná známe většího hajzla co nechával pravidelně střílet ostrýma do demonstrantů ,no jasně Masaryk to byl pěkný hajzl nebyla lepší snad monarchie . *16*
    • Je mi Vás všech líto,že takhle nadáváte na jednoho z neslušnějších komunistů a politiků ČR. A pokud říkáte, že se měli všichni popravit tak to byste museli popravit i naše takzvané demokratické politiky,protože to jsou právě oni,kteří byly či chtěly vztoupit do KSČ, například Petr Nečas, Václav Klaus, Andrej Babiš atd., kteří by stejně kdyby zde napadl režim,který udržel pořádek byly dále v KSČ a dnes si hrají na slušné politiky,ale je jen pár takových jako pan Filip,kteří zůstali věrni lidu,míru a spravedlnosti.
  • Před chvílí jsem se díval na čt 24 a viděl jsem vás mluvit pane Filipe můzu říct že všichni bolševici by měli vyzdechnout pane soudruhu.
  • P.Filipe,víte sám moc dobře,že vy jako strana neprosadíte vůbec nic bez podpory jiných vládnoucích sdružení.Vy jste populisté kteří jen 25 let žijí z minulosti.Váš přístup k řešení problémů vidím v regionální politice.Jste jako dle mého nezákonná strana navíc podrazácká,kterou po volbách občané vůbec nezajímají.Prosím,pro příště zdržte se i s Dolejšem demagogických projevů a zbytečnému žvanění a udělejte si pořádek s darebákem Ransdorfem.Kážete vodu a pijete víno,zameťte si před vlastním prahem a prosím o trošku stranické sebereflexe.Vaše politika je jak sám víte v mnoha oblastech nereálná ovšem pro hlavně starší občany velmi líbivá,že se nestydíte.
  • Dobrý den pane doktore, náhodou jsem dnes vyslechla část Vašeho vstupu na ČT24, ve kterém jste mj. řekl, že hodláte prosadit v případě soud. exekutorů a exekucí jimi vedených to, aby nebylo možné provést exekuci soud.exekutorem, jestliže ji lze nařídit a vykonat ve správním (daňovém) řízení. K tomu připomínám jen to, že tento zákaz už dávno platí - viz občanský soudní řád. Problém je ale v tom, že se jím nikdo neřídí. Stačí, aby se soud.exekutor dohodl se správnímu orgánem, že pro něj bude provádět exekuce zdarma a neštěstí je hotovo... myslím neštěstí pro zaměstnance, který do té doby pro správ.orgán vymáhal nedoplatky. Tzn. nedoplatky vzešlé r rozhodnutí správního orgánu-pokuty, náklady řízení, místní poplatky atd. Co myslíte, že se stalo dál? Když se mne nepodařilo otrávit natolik, abych po cca 22 letech odešla sama, ze dne na den bylo zrušeno moje úracovní místo a já dostala výpověď z organizačních důvodů (nadbytečnost). Na ÚP jsem evidována již rok, přičemž k sehnání odpovídajícího místa mi nepomohl ani rekvalifikační kurs na účetnictví, protože nemám praxi účetní. Jsem vyučená, ÚSO, VŠ, ale je mi 56 let. Možná byste měli napravit i poněkud pokřivený živnostenský zákon, podle kterého může kdokoliv vykonávat např. živnost v realitních službách a jiných volných živnostech a nemusí dokládat žádnou praxi, ani vzdělání, ale "blbá" účetní musí doložit 5 let praxe (VŠ vzdělaná "jen" 3 roky), jinak živnostenský list nezíská. A když chce praxi získat, nezaměstná ji zase žádný zaměstnavatel, protože požaduje nejméně 2 až 8 let praxe... Místo hádek o platech poslanců již tak dost vysokých s ohledem na minimální mzdu v ČR byste se měli zaměřit tímto směrem. Děkuji za pozornost Dáša (P.S. Žalobu na neplatnost výpovědi z pracovního poměru jsem k soudu podala).
  • Jděte s komunismem někam.Divím se ,že ještě tato strana existuje.Není to tak moc dávno co, jme ještě říkali o KSČM , že to jsou zloduši.Vůbec jste se nepoučili. *10* *16* *16*
  • Vážený pane Filipe!
    V současné době jedná Vaše strana o círk.restitucích- pro církevní hodnostáře neexistuje " dobrá víra" ?? Tak Vám posílám svůj příběh- v současné době řeším dost nákladný fin.problém.Zakoupili jsme si přes real.kanc.chatu s pozemkem u Lužnice s tím,že manžel bude po onk.operaci rehabilitovat.No to jsme narazili.Při koupi jsme nechali pro odhad.kupní cenu i dań chatu s pozemkem zaměřit,zaplatili odhad,zaplatili chatu,nechali zapsat do katastru a poprosili souseda o vyklizení/písemně/ nepořádku i z pozemku,kterého jsme novým majitelem.FÚ nám vyměřil daň z koupi a prodeje,vyměřil dle m2 novou daň z nemovitosti.A ejhle,místo vyklizení jsme dostali pozvánku k soudu Č.B.,že p soused náš nově nabytý pozemek užívá "v dobré víře " víc jak 10 let/lže/ a po 6 stáních mu Okr.soud v Č.B.skutečně pozemek v dobré víře tzv. přiklepl! Máme zaplatit veškeré soudní výlohy,advokáty /2x 50 tis./,zaplatili jsme 5 tis. ke Krajs.odv.soudu,ale nic platné vypadá,že o pozemek " v dobré víře" přijdeme!Dáme jej bezplatně sousedovi na zlatém podnose s tím,že si zhodní svou chatu i nově nabytý pozemek!Už se to pro něj bude slušně prodávat,doposud tam skoro žádný kolem své chatičky neměl! A tak se ptám -proč žádá církev rest.navrácení majetku??? Tam dobrá víra státu nikdy nebyla,to mne rozum nějak nebere! To je v soudech taková džungle ??? Kde je ta demokracie,kde je ta svoboda??? Nahrává tato doba zlodějů,lumpům a lidem bez morálních hodnot s posvěcením církve i pánu soudců !!!
  • Všechny komunisty poopravit a stranu zrušit. Filipe je mi tě líto ale co se ma stát se stane.
    • Vážený pane, znáte staré pořekadlo: PŘEJ, BUDE TI PŘÁNO? Nepotřebujete náhodou poopravit Vy sám? Strana ve které je předsedou pan Filip je stranou lidu a po podvodech ODS a jiných stran, má větší podporu než ta, kterou volíte Vy. Já nejsem volič KSČM,ale ta strana mi nedělala tolik problémů když byla sama ve vládě, jako ty co se po SAMETOVÉM PODVODU rozjely aby tento stát rozkradly.
    • seš blbec
  • Souhlasím, že KSČM je tou nejslušnější stranou co máme. Hodně dlouho si říkám, že bych raději stála řadu na banány, které kdysi nebyli až tak častým zbožím, než dnes spousta lidí stojí řady na pracáku, ale hlavně nemají ani na ty banány. Po roce 89 se k moci dostala banda loupežníků, která si kroutila zákony podle svého gusta a k tomu si navyšovala luxusní platy za podřadně odvedenou práci a ještě se nestydí blábolit o tom, jak to udělali dobře. Jestliže konečně vláda p. Nečase padla, neměli by mít nárok dostat žádné odstupné, pro tuto zemi udělali to nejhorší - zvyšování daní, aby ti nejbohatší (ne svou zásluhou) vydřeli s chudého národa co se dá. Za tunely, které napáchali, za podvody, které ani Nejvyšší soud nemá zájem slušně řešit a ještě tlachající p. Brožová chce někomu vnucovat, jak jsou soudy nezávislé, když tomu málokdo věří - ale hlavně si diktují výši platu, což je skandální, nemravné. Konečně máme Prezidenta, který se snaží být prezidentem nás chudých. Ještě bychom potřebovali vládu, která bude úřadovat spravedlivě. Jsem pro referendum, aby církve a podobné instituce z nás nevysávali nekřesťanské peníze, které si ničím nevydělali.
    • Vážená paní, jak chcete nevypadat směšně, když si svůj příspěvek ani nenecháte opravit a prsíte se tu svými hloupými závěry plnými hrubic... Víte, to, že dnes stojí fronty na pracovních úřadech, tkví v úpně jiném problému... Stojí za tím nejrůznější finanční vymoženosti a podpory, díky kterým se dnes nevzdělaným, líným a vychcaným nevyplatí vzít lopatu do ruky... Jistě, nejsou to všichni, ale je jich velká většina... A ještě jedna věc, laskavě si odpusťte srovnávat zkaženost jednotlivců se zkažeností sociaistického zřízení!
    • Maximálně souhlasím,znám ho osobně a slušnějšího člověka neznám.
      • Sloužil estebákům.
        Kdo jim donášel byl špína!...a to včetně s. Filipa !
    • dneska by jste na banány nestála frontu, ikdyby tu 20 let vládli komunisti, neboť na světovém trhu je kvanta banánů a nikdo je nechce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit