Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Jestli je tohle budoucnost českého filmu, tak úprímnou soustrast preji. Kotek s Mádlem jsou oba o ničem herci
  • A stě hloupí, když ho nemáte rádi, ale píšetetam hnusný správy
  • Vojta je krásnej, a jestliže ho nemáte rádi, tak sem nepište hnusný komentář
  • Nejlepší mladý herec kterého jsem kdy viděla. Potlesk pro něj. Vojtíšku dostaneš se hodně daleko.. :-):-) s Jirkou Madlem jste skvělá dvojce. Vždy se u vašich filmů směju :-) hodně štěstí a zdaru.!
  • Mám nápad ,přihlaš se do nějakého filmu a až tam budeš tak se mi ozvi ráda tě uvidím ve filmu ,který absolutně nezvládneš. ♣
  • Jennie
    konečně se mi to splnilo-Vejška je dokonalá! *3*
  • Super herec, líbí se mi i jeho reklami a to se moc často nestává. *4* Filmi Rafťáci, Snowboarďáci a Rock podvraťáků jsou jedny z mích oblíbených. Přeju hodně štěztí,zdraví a čím dál lepší kariéru!
    Jsi nejlepší! *14*
  • REAKCE NA PŘÍSPĚVEK OD: názor (anonym)
    Víš co?? koukni se na jeho filmy z dětství a uvidíš, jak dobře hraje. Je jasné že takoví herci jako třeba pan Menšík, T. Holý atd. už se prostě znova nenarodí, ale on má talent a to, že hraje v reklamách?? No a? Někdo to dělat musí. Chtěla bych tebe vidět, jak by si zahrál/a například něco jako smrt pedofila nebo únos domů. To jsou výkony. Tobě se to mluví, nikdo není dokonalý a věř mi, že ty taky ne. *10* To, že ho nemáš rád/a neznamená, že je špatný herec. *3* *7*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*
  • všechno nejlepší!ať se ti splní všechna přání!
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))))))))))))
  • Má dobrý filmy a dokonce se mi líbí i jeho reklamy :D což se mi stává málokdy...tak si říkám, že by s Mádlem měli zase natočit nějakej dobrej film jako byli Rafťáci, Snowboarďáci, Gympl, Ro(c)k podvraťáků...
  • sama jseš nejhořší herec!
  • Další herec, který herectví viděl možná tak z rychlíku, asi se moc nechytá, tak se živí trapnou reklamou. Pro mě jeden z nejhorších herců, protože to co předvádí, by svedl každý amatér.
  • současně s Jirkem Mádlem? Snad s JIRKOU Mádlem, ne?
  • Vojta je úžasnej herec, kterej společně s Jirkem Mádlem natočili pár skvělejch filmů a patří mezi nejlepší herce České republiky, mám je oba ráda :-)
  • oelli
    Všechno nejlepší k narozeninám Vojto!
  • Všecičko nejlepší
  • Vždyt je krásný *14* *14* *14*
  • Na ty jeho úchylný reklamy se nedá dívat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit