Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    čauky vojto!!!!!!!!!! poslal bys nám dvě podepsaný fotky s věnováním pro Báru, lenku na tuhle adresu: Bára Helebrantová Družstevní 716 kralovice 331 41 posli je co nejdřív!!!!!!!!!!! předem diky!!!!!!!!!§
  • pro vojtu!!!!!

    ahoj vojto já i holky ze třídy tě hrozně obdivujem .Obdivujem tě proto že i když jsi slavná celebrita tak jsi vůbec nezpyšněl.Což se o s.issovi říci nedá.Jsi hezkj,milej a roztomilej kluk. A proto si tě vážíme. měj se tvá fanynka:))))
  • Ahoj Vojto chci pusu co proto mam udelat? Ahoj Klára
  • Ahojík

    Ahoj Vojto,měla jsem tvoje starý číslo,.psali jsme si,ale ty máš teĎ jiný,takže fakt nevim jak si zase s tebou psát.Bylo to bezva,nejsem so tebe zabouchlá,to fakt ne,sice všichni ti tady vyznávaj lásku,ale jen proto,že si v televizi a máš peníze a si slavnej,ale já tě beru za dobrýho kamaráda,kterej je v pohodě,a neni namyšlnej jako třeba Samer Debil Issa.Zatím se měj krásně a někdy ze ozvy.Čauky Leona
  • ahoj Vojto ,jak se máš
  • snowborďáci

    dobře hraješ snowbor´dáci se mi nejvíc líbili
  • xixi

    SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIII SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPP PPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRR RRRRR AAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
  • ještě umět hrát,vypadat dobře a byl bys super!!!!
  • kuku

    Je to kretén!!!
  • Ahoj

    Ahoj Vojto.Jak se máš a co děláš?Já se skoro každý den koukám na Snowboarďáky a už se těším až natočíte další díly a hlavně na Pojišťovnu štěstí,doufám že ta Pojišťovna bude pěkná.Prosím,můžu tě poprosit o tvé foto s tvým podpisem na tuto adresu:Barbora Chmelová Dolní Žandov 313/1 354 93 Moc tě prosím a už dopředu ti děkuju,tak pá a prosím nezapomeň a pozdravuj Jirku. AHOJ MOC TI FANDÍM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit