Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    JSI BŮH!!!!!!!!!!!:-)
  • ?

    ty nehraješ v rafťácích????:-o
  • Další herec, který herectví viděl možná tak z rychlíku, asi se moc nechytá, tak se živí trapnou reklamou. Pro mě jeden z nejhorších herců, protože to co předvádí, by svedl každý amatér.
    • Mám nápad ,přihlaš se do nějakého filmu a až tam budeš tak se mi ozvi ráda tě uvidím ve filmu ,který absolutně nezvládneš. ♣
    • sama jseš nejhořší herec!
  • Jsi strašně hezkej kluk!!!!eeee
  • Jsem VELKÝ fanda

    4au. Hrozně ´ti přeju abz ses stal nějakym skvělim hercem a prostě aby se ti splnili všechny sny.Jsi fakt super.
  • ses fakt kraaaaaaaaaaasnej a super:-)
  • jsi super kluk
  • Vojto zales někam

    Nechápu, jak někdo může o týhle osobě říct, že je skvělej, vždyť´se chová naprosto trapně, holt mu ta sláva vlezla na mozek, protože je čím dál tím víc namyšlenej... Pro všechny normální lidi je to namyšlený dítě, ale ty jeho fanynky, si myslí jak je skvělej ale přitom je to obyčejnej kluk...
  • Peknej kluk s obrovskyma moznostma, nadanim a vsestrannymi zajmy. ma obrovskou sanci to nekam dotahnou (uz ted to dotahl hooodne daleko) Jen jaestli v realu neni namysleny...
  • Jsi skvělej

    Vojto já tě strááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááášně milujúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú ty si tak krááááááááásnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit