Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CHCI JEHO PODPIS!!!!!!

    AHOJ LIDI,VOJTA JE PROSTĚ ÚŽASNEJ A PROTO MRTĚ CHCI JEHO PODPIS,POKUD HO POTKATE TAK PLS CHCI TAKY JEHO PODPIS,MŮŽU VÁM ZA TO DÁT PODPIS NĚKOHO JINÝHO(DÁM ORIGINÁL A CHCI ORIGINÁL!!!) A JESTLI JEHO PODPIS MATE A DATE MI HO(KLIDNĚ ZADARMO,MĚ TO VADIT NEBUDE) TAK BUDU TAKY RÁDA!!! UPOZORNĚNÍ:KÁMOŠKA MÁ TAKY VOJTY PODPIS TAKŽE POZNÁM JESTLI TO JE ORIGINÁL!!!!
  • vojta

    VOJTO PROSÍM ODEPIŠ MI MOJE ČÍSLO JE 721530589 DÍK ROMANA
  • Čau

    Čau Vojto
  • Pro holky!!!

    Čau, jak vůbec můžete vy praštěný holky říct, že MILUJETE KOTKA????? Nechápu. Vy jste ho vyděly 1x ve filmu a v nějakym časopise a milujete ho?? Dost ujetý!Tohle fakt nepochopím. Vzpamatujte se!!VY MILUJETE JENOM TU TVÁŘ, ALE TOHO ČLOVĚKA VŮBEC!!! To je můj názor. Vojto moc ti fandím a doufám, že RAFTÁCI A PODVRATÁCI ROCKU budou super!!Kristýna
  • Ahojky vojto jak se máš. jestli znáš Peťu Hamšíka tak musíš vědět kdo jsem.
  • pro Šmoulinku

    Že sem ho widěla v jednom filmu a v časopisech??? osobně těch filmů bylo teda trošku wíc, a nawíc jsem byla na turné Snowboarďáci..bylo to SUPER!!mám podpisy všech členů ROHlick a taky s něma foto.ale máš pravdu, že ho takhle nikdo nemůže milovat...já ho mám ale moc ráda, je mi simpatickej, odepiš mi.
  • ahoj Vojto já tě mam moc ráda já jsem z Lanškrouně.Vídáš se takhle s Jirkou Madlem ja ho mam taky ráda vám to ve Snoubordácích opravdu seklo papapa ODEPIS mi prosím pa
  • AHOJKY

    vOJTÍKU ŽE SE MI NĚKDY OZVEŠ DÍK MOC 732409451 JÁ VÍM ASI PŘEHÁNÍM ALE NEMŮŽU SI POMOC ČAUVESKY
  • Skype

    no ahojky Vojto....seš užasnej a všechny holky tě žerou....a já taky.... no a chtěla sem se zeptat jestli nemáš skype nebo něco podobnýho...pls...odp *3*
  • miluju te

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit