Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Kotek

OSOBNOST 31.12.2006 
498 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinkaaa.13

    Super kluk

    No my jsme jednou byli s kámoškou v Praze v divadle jsme tam měli zkoušku a když jsme procházeli domů tak jsme tam Vojtu potkali a kámošce se ztratila náušnice a já jsem mu řekla jestli není Vojta KOtek a on prý že je a tak sem mu řekla jestli jí nepomůže najít tu náušnici a on joo ale nakonec se nenašla a přinesl nám ji nějakej bezďák jestli to prej není naše *1* *1* *1* a máme od něj autogram a slíbil nám že se na nás půjde do divadlo podívat ale zatím jsme ho tam neviděli!! snad někdy jindy.. *14*
  • katakupkova

    Super

    Ahojky Vojto...Tak jsem byla na Harrym Potterovi a musím říct,že se ti dabing moc povedl.Musela to být práce co?Tvůj hlas se k Harrymu suprově hodí.

    S pozdravem Káťa K. *3*
  • FAN KOTEK

    Vojta Kotek je supr herec dostava role i
    v divadle
  • pajky

    poděkování atd...

    ahoj...no popravdě dřív jsem ho neměla dvakrát ráda ale co jsme byly s kámoškama na jedný akci od rádia Blaník tak jsem ho poznala osobně.Takže můžu říct že to je doopravdy super kluk se kterým se dobře kecá.A chtěla bych poděkovat za prvé jemu že se semnou normál vpoho bavil a taky kamarádce Dáše že díky ní jsem ho poznala.Fakt ještě jednou díky moc.A vy ostatní...chápu vás že někteří ho nemáte rádi ale neodsuzujte ho hned stačí když ho poznáte blíž a uvidíte že je super kluk!A vy fanynky co ho "MILUJETE" proboha holky->se chováte jak kdybyste byly zoufalý a nemohly si najít nějakýho fajn kluka.Sám Vojta určo má svoje děvče tak se žádná nesnažte ho zbalit atd..jste s tim dost trapné! *13* *4*
    • hurvinkovamorticie

       to bohužel vim.a co jako  mam se  zbláznit hmmmmm

  • parket..a

    Vojta=super herec *1*
    A vypadá i jako na pohodu kluk...určitě je...tomu věřim *1*
  • Njn

    zdarec... Vojta jo tak mě příjde prostě super kluk nebudu tu psát že je nějak nelepší protože nikdo není nejlepší.Ale v tom co dělá je dobrej. Ale myslím si že je to bombovej pohodář.. *3*
  • jo jo...

    Holky, je možná pěknej, to jako jóó, kdybych šla po ulici, tak si asi taky mlasknu a otočím se, jestli má pěknej zadek, ale vážně nevěřím, že se feromony přenášej skrz obrazovku. A jedině o těch to přece všechno je.
  • autogram

    ahojky..já se přidám do kolektivu..vojtu mám ráda hlavně z pojišťovny :) nevíte někdo, kam se dá napsat o jeho foto s popisem??díky za odp *3* *4*
  • takový idol žen

    to byl a co se objevil ten Zac. Efron tak už není tak populární jak býval
  • katybe

    nechapu!

    proč tu všich ni skoro mu tu něco pisou kdyz tu neni prihlasenej sic ja tu taky neo pisu ale ne jemu!PS:ale me to je uplne jedno klidne at si tam nekdo pise ze ho chce oš.......... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší