Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Waldemar Matuška

    Čtu o Waldovi samé zprávy .Je mi ho moc líto.I pozůstalí Olinka jeho žena,
    Syn Miroslav z prvního manželství
    a s Olinkou syna Waldíka a že už
    přistálo letadlo z Floridy do
    do Prahy s jeho ostatky.Je mi
    líto Olinky se synem,co teď
    prožívají.Čekat na pohřeb až
    do 18.6.2009.To je přímo
    drásající.Ještě jednou hlubokou,
    upřímnou soustrast.
    Opatrujte se!
    Waldíku SBOHEM!
    Zůstaneš v našich srdcích.
    NEZAPOMENEME!!!
    • Re: Waldemar Matuška

      Vazena pani Sadilkova,AHA,BLESK a jine bulvary nejsou stred sveta.A kdyz je clovek necte,tak zije mnohem prijemneji.
      Nenechte se temi hloupostmi ovlivnit a drzte si pana Matusku ve sve pametitak,jak jste ho znala Vy.

      Dekuji za Vas pripisek,

      s uctou Mirek.M.
  • Matka měst

    Prolézám net křížem krážem a jako by se do země propadla. Na společném singlu W.Matuška / V.Neckář (SP 1986) píseň Matka měst (D.Dobiáš/I.Fischer) s mluveným slovem Petra Haničince. Jedna z nejhezčích písní o Praze, kdy v podání toho přenádherného hlasu leze mráz po zádech.
    Lidičky hledejte, ani v rádiích ji neslyším hrát. *9*
    • Re: Matka měst

      http://www.youtube.com/watch?v=Fwii YClx2Ds
    • Re: Matka měst

      Přesně tak, já tuhle písničku taky zbožňuju, ale není ji slyšet a nemůžu ji ani sehnat.... *10*
      • Re: Re: Matka měst

        už ji mám z www.i-legalne.cz *14* *14*
    • Re: Matka měst

      Písnička je opravdu nádherná, také nikdy nemohu objevit její text, ale na Country-radiu jí občas hrajou.
  • Životopis

    Waldy je opravdu škoda. Protože jsem se chtěla vědět něco víc o jeho životě zvolila jsem tyhle stránky. Musím ovšem říct, že jsem hodně zklamaná. V novinách byl pouze ve zkratkách a i tady to vypadá, že ač byl ženatý třikrát jeho život začal až po svatbě s Olinou. Copak je takový problém napsat s kým a jak dlouho byl ženatý? Co dělaly jeho ženy? Jeho životopis mi tím pádem připadá ošizený a neúplný. Nebo je to úmysl?
    • Re: Životopis

      Vážená Jano, podívejtr se kdo je autorem tohoto článku. Martina, která se narodila v roce 1981 toho nemůže o životě Waldemara Matušky mnoho vědět. Tento článek je celý zkopírovaný z jiné internetové stránka i s chybou, kterou udělal původní autor. Ve filmu Všichni dobří rodáci Waldemar Matuška vytvořil nádhernou postavu, která nesla jméno Zášínek a nikoliv Zášinka. Jak by mohla Martina napsat něco více o životě Waldemara Matušky, když neví ani toto.
      Jerry
      • Re: Re: Životopis

        Když jste tak chytrý Jerry - proč se neangažujete sám *3* Chytrosti umí rozdávat každý, ale vhodně poradit je daleko větší umění....Můžete uvést stránku, ze které je text podle vás zkopírovaný, když o něm mluvíte?
  • W.M.

    Byl to vynikající zpěvák bude ho škoda.
  • Prostě Walda

    Je mi sice teprve 50 let, ale Walda byl idol mého dětství i mládí, a potom, když emigroval, moc chyběl. Je ho velká škoda a jeho krásné písničky mi zní stále v uších a texty si stále pamatuji,i když jsem nikdy nebyla ta bláznivá fanynka. Byl to můj soukromý idol a zůstane navždy v mém srdíčku!!!
    • Re: Prostě Walda

      no, mě teda bude teprve 19... :D je to úsměvné... ale musím říct, že WM měl a stále někde v nebi má obrovský úžasný hlas, charisma a osobité kouzlo. dokázal se tvářit jako zloduch, ale také jako člověk, který uznává lásku a miluje. dokázal dát do písní srdce a všechno mu šlo věřit, jak to zazpíval. a také měl obrovský herecký talent. dokázal se do role vžít. byl to nepopsatelně výjmečný člověk s radem od boha... ten hlas... to kouzlo, které z něj vyzařovalo. když se podíváme na ty videa, tak jakoby jsme to viděli na živo, jak to on uměl... a měl v sobě něco, něco nepopsatelného, ějaké zvláštní kouzlo, na co museli ženské letět... docela ráda bych se podívala časem zpět do těch dob, kdy zpíval na českých prknech spolu ze zpěváky jako gott, chladil a poboku například pilarové, vondráčkové a podobně. byl a je a bdue to pan zpěvák... a myslím, že kdyby neemigroval tenkrát, tak má většinu slavíků místo gotta on. *3*
  • Frajer

    Veliká škoda,byl to frajer a nám děvčatům se moc a moc líbyl.Jeho pisničky a on sám jako člověk no supr !!!Budeme vzpomínat,jen můžu popřát Olince a Waldíkovi at jsou statečný !!! *4*
  • MIAMI ?!?!?

    Opravte si misto umrti a naucte se zemepis. Miami je na vychodnim pobrezi Floridy a St.Peterburg na zpadnim.
    • Re: MIAMI ?!?!?

      Sorry, melo byt St.Petersburg
  • Je mi to líto

    Upřímnou soustrast celé rodině.je škoda,že tak dobří lidé odcházejí,ale v srdcích zůstanou. *4*
  • Waldemar Matuška

    Je ho jako zpěváka strašná škoda měl strašně dobrej hlas!!!!!!!Je to strašně smutný!!!!!!!! *9* *9* *9* *9*
  • Sbohem Waldo

    Měla jsem ho i jeho písničky moc ráda,vlastně jsem na nich vyrůstala,neboť rodiče ho měli rádi a jeho písničky se u nás pořád hrály a já já si je taky oblíbila,proto mě velice zarmoutilo,že nás pan Matuška opustil,přeju jeho celé rodině upřímnou soustrast,Ivana *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší