Přejít na výpis diskuzí

Waldemar Matuška

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hádanka

    kdo ví, jak se jmenuje píseň, ve které se zpívá - věř tomu, že vyhraješ, musíš sázet abys vyhrál.. celá píseň v duchu hraní a sázek.. děkuji
  • Re: Re: Re: Prosba

    Sehnat se dá, zadej do Googlu "Ze starých desek (1960 - 1985)" ;o)
  • ale...

    Prosím jaký je jeho datum úmrtí,Díky
  • Shanim pisnicku

    ... je snad mene znama, text zacina slovy: "Maestro zahrajte mi tus - a hrajte o tom ze se uz - jen motam jako vrak, ze noc je cerna jako tuz - a smutna jako federpus - co nosi funebrak".....
    Ma ji nekdo a mohl by mi ji poskytnout jako MP3 nebo WAV ? Mohu nabidnout Waldovy lidove pisne z celeho sveta, starsi francouzske sansony, napiste o co mate zajem, snad se sejdeme. Dekuji! Jirka
  • zlute ruze

    Myslím.že už nikdy nenazpívá nekdo takovou pecku jako jsou písničky Zluté růže z Texasu a Sbohem lásko,nech mě jít.Waldemare děkuji za ně.
  • videoklip

    zdravím všechny příznivce Waldemara Matušky.Marně pátrám po videu kde Waldemar Matuška stoupá po žebříku a zpívá píseň (do nedávna jsem myslel že "Takový schody do nebe").Vím že tuto píseň nazpíval Karel Kopecký. Video se natáčelo ve Velké Chuchli na závodišti a já jako malý kluk se na natáčení díval. Moc děkuji za jakékoli info.
  • Re: Teče voda, teče

    mal by som záujem keby sa dalo poslať mi kontakt ak zoženieš cd teče voda teče od Matušku súrne už rok ho zháňam a nedari sa mi ani cez Ameriku bol by som veľmi vďačný potrebujem to pre môjho deda ďakujem
  • Walda blbecci v redakci Super

    Tak nas zase z redakce Super obcastovali "novinkami" o mem otci.Pro poradek.Waldemar se jmenoval obcanskym jmenem Vladimir.Obe dcery nebyli ockovane hned po porodu,ale pozdeji,coz nemeni nic na teto trgedii.Casopis(Schmierblatt)Super by mel pomalu zavrit kvuli nekvalifikovanym spolupracovnikum.Tito ochotnici,kteri se vydavaji za novinare by meli hledat nejakou praci,kde by nenapachali tolik skod.
    Prominte,ze tady tolik nervuji,ale uz toho mam plny zuby,jak porad nekdo"objevuje" neco senzacniho o mem otci.Mozna mel chyby,ale v grundu byl jako clovek O.K.
    Tak zase priste.
    Miroslav Matuska,Hamburg.
  • Teče voda, teče

    Ahoj lidi nevíte někdo kde sehnat lp nebo cd teče voda,teče díky za odpověd
  • Re: To byl aspon zpevak!!!

    Ahoj, navazaju zcela mimo. Kdysi jsem měla knihu O Waldovi, a pravděpodobně se jmenovala....To věšechno odnes čas. Kniha měla modročernou obálku a byla o životě Waldy. Někdy z roku 1970?? fakt si nejsem jistá. Nicméně ji shuním a nevím kam se obrátuit. Za každou radu¨budu ráda. Díky Jana
  • Re: Re: Matka měst

    už ji mám z www.i-legalne.cz *14* *14*
  • Re: Re: Prosba

    *3* díky, jdu ji koupit *4*
  • To byl aspon zpevak!!!

    Walda, noo, to byl aspon zpevak, ne jak dneska ty tintitka..! Milovala jsem ho jako miminko i jako mala, jen me mrzi, ze mi nekdo ukradl vsecky jeho desky, co jsem mela jeste z dob jeho zacatku..hm:(( *9*
  • Re: Re: Waldemar Matuška

    Děkuji mnohokrát.
  • Re: Waldemar Matuška

    Odpoved najdete o 4 stranky vzadu. *3*
  • Re: Waldemar Matuška

    ...nikdo nic ?
  • Waldemar Matuška

    Nevíte někdo, kde přesně v St.Petersburgu Waldemar Matuška žil ?
    Děkuji
  • Re: Prosba

    Skladba Matka měst se dá stáhnout za poplatek na www.i-legalne.cz
  • slavik

    Re: gasa

    77
  • anette9

    gasa

    hej nevíte kolik měl let než umřel? *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit