Přejít na výpis diskuzí

Warren Buffett

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chce někd prachy?

    hej a bral by dneska ještě někdo to s těma 4%?já bych vám to klidně nabídl *5* taková malá anketka jo:)
  • Buffet asi nikdy nebude bufetit...

    Souhlasím s tím, že to není typický a standartní investor či makléř a spekulant obzvlášť když na krizi v USA spíš získal než prodělal což samo o sobě něco o něm vypovídá. Kdyby bylo více takových jako on (hlavně v Americe) tak nejsme tam kde jsme teď! Takže přeju současné finanční a investiční sféře více takových Buffetů a nikoli bufetů! Jindra *3*
  • Buffet vs svetovlada

    Otazka je je Warren Buffet guru a genialni investor, nebo jen člen skupiny vyvolenych, který predem vi do ceho a kdy investovat …. Tot otazka..

    Svůj majetek získal Buffet díky řadě mimořádně úspěšných investic. Jeden z nejlepších obchodů, který udělal, byla investice do skandálem sužované společnosti American Express. Podle Wall Streetu byla firma u konce, Warren však pozoroval, že v restauracích a obchodech zákazníci stále platí jejich kartami. Koupil pět procent akcií, které se během několika let zhodnotily o 440 procent.
    HO*NO NAS*AT! je to clen skupiny BILDENBERG http://video.google.com/videosearch?q=end+game+titulky&emb=0#q=end+game+titulky&emb=0



    *16* *16* *16* *16*
  • Moudrý, bohatý a harvý

    Moudrý, bohatý a hravý...vždyť finance to je jen hra..........a nejlíp si hrajou muži a děti :-)
  • ale jinak je fakt dobrej

    roznášení novin mu šlo tak dobře, že začal roznášet i časopisy *1* to je dobrý...
    • Re: ale jinak je fakt dobrej

      má v České republice velice oblíbené příjmení
  • muj vzor

    Tenhle chlapík je největší frajer na světě, nejenom, že peníze vydělal jako jeden z mála poctivou cestou, ale ani se nad nikým nevyvyšuje a chová se jako obyčejný člověk, ač s jeho penězi by mohl být skoro pánem světa.
  • Tak tomuhle člověku musím opravdu složit poklonu. Jeho podnikavost a ambicióznost je perfektní. Já sám si jej beru za příklad a vzor investora vhodný k následobání.
  • Byznys

    Prodám >USA< protože je momentálně nepotřebuji, ovšem nevím za kolik je mám prodat? Prý se v cenách velmi dobře vyznáte a zajisté mi poradíte za kolik a komu je mám prodat.Dosud nikdo na toto teritorium neuplatnil vlastnické právo a tak jsem se rozhodl je uplatnit a toto teritorium si přivlastnit. Jsem normální, vždyť jenom blázen hromadí pro dědice! Vít Kouba Praha 10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit