Přejít na výpis diskuzí

Wentworth Miller

OSOBNOST 31.12.2006 
4209 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D

    ja ho milujem! :* :D hlavne ked ma v Prison Breaku ten svoj krasny smutny pohlad :*.. :D :D :D
  • ahoj

    Ahoj lidi, slováci mají ve 4. sérii díly 23-24 v sk dabinku. Nevíte nějaký zajímavosti o WM? Na netu se nepíše nic ze soukromí, nechce si někdo dopisovat, nějaká fanynka? Mám mejl amallkka30@seznam.cz. Byla bych moc ráda. *3*
  • ???

    Ahoj, v kterém tom díle Michael umře? Mám stáhlý serie z ulozto.cz a je to tam nějaký domíchaný, vůbec nerozumím 23 dílu ze 4. série. Díky *4*
    • Re: ???

      Jak už tu několikrát bylo napsaný tak 4. série má jen 22 dílů!!!Ten 23 co jsi tu napsala bude asi ten film o tom jak je Sarah ve vězení----Michael zemře v 22 díle 4 serie ,ale v podstatě v tom filmu taky ,aby zachránil Sarah!Film vyjadřuje děj ,který proběhl mezi těmi 4mi roky ,které jsou přeskočené v poslením (22) díle!
  • :(

    *9* Je mi uplne z toho spatne ze zemrel :( Hezky a tolik toho udelal.. :( A hnusne bylo ze uprostred svatby mu ji vzali.. :( A ani dite sve nevidel :( .. Zajimalo by me jak se mu to stalo a tak.. :( ..
  • Mrtvá Sára

    Prosím vás, objasněte mi to - jsem zmatená. Dívám se na 3. sérii a už několikátý díl se tam mluví o tom, že Sára je mrtvá, že ji uřízli hlavu!!! Ale vy tu píšete, že bude mít s Michaelem dítě a bude stát někde u jeho hrobu... Tak je mrtvá nebo není? Furt čekám na nějaký zvrat, že není, ale zatím se k tomu vůbec neschyluje! :-//
    • Re: Mrtvá Sára

      Jen se dívej dále :)..hned v prvním díle 4. série se dozvíš jak to je...Ale řeknu ti ,že Link si tu hlavu neprohlížel do podrobna!!!:D
      • Re: Re: Mrtvá Sára

        Já si taky myslím, protože já když jsem se na tu hlavu dívala, tak to šlo poznat, že to není Sára! *1* schválně jsem si to stopla, abych se podívala pořádně a nebylo ji to podbné ani trochu. Ale tak řekla jsem si, že on to musí asi vědět lépe *1*
        Už si stahuju 4. sérii, tak se nemůžu dočkat, jak to bude :) jsou tam úžasné zvraty :) ... Akorát jsem to nenašla v češtině, ale jenom s titulkama. Ona ta 4. série ještě není předabovaná?
        • Re: Re: Re: Mrtvá Sára

          Není ,nebo o tom aspoň nevím.Já to mám jen anglicky a jsem nadmíru spokojená ,protože si tak super procvičím angličtinu...Nemáš náhodou 3. sérii díl 13-22?
          • pajlulinka
            ahoj 3 rada ma jem 13 dilu *3*
  • xxxkatuskaxxx

    :)

    Jak já před xx lety Michaela zbožňovala :)
    Nevíte jesi to někde (nova, prima, prima cool...) dávaj..? :)
    • Teď dávaj od III. řady to dávaj na nově každý den o půlnoci :)
  • 5.řada bude:-)

    Lidičky tak pátá řada bude *14* Našla jsem to na Youtube.Ještě tam toho moc není,ale jsou tam upoutávky.Ukazují jak Sára chodí se synem na hrob a Michael je zdálky pozoruje.
    • Re: 5.řada bude:-)

      musim vas sklamat, pata rada nebude. na youtoube si dal nekdo zalezet aby urobil moc dobrou upoutavku. Jenze si vsimnete ze ty sceny su z ruznejch zdroju, dali do toho i scenu i se serialu stracene duse... bohuzel 4 serie byla zaverecna
    • Re: 5.řada bude:-)

      Pošli odkaz:)
    • Re: 5.řada bude:-)

      Kde prosím tě.????není tam náhodou pod tím napsáno fan made???
  • 4.řada

    Ahojky kdo jste viděli 4.řadu.Taky jsem si jí stáhla ale jen do 22 dílu kde to je až po těch 4 letech.Kde bych sehnala ty dva díly,mohli by jste mi poradit?Jinak 3.řadu dávali na cinemě a to co jsem stáhla tak bylo na JOJ na slovensku..Jinak Went je úžasnej a i když zemře nakonec tak je to pěkný závěr. *4*
    • Re: 4.řada

      Ahojky.Já jsem si to všechno stáhla na ulozto.cz Stačí zadat final break a vyjedou ti ty dva poslední díly.Je to vysvětlení toho jak Michael umřel.Taky si myslím,že je škoda že umřel po tom všem
  • 4.řada

    Ahojky lidi.Víte co nechápu?Proč nakonec nechali Michaela umřít *9* Byl by to krásnej konec kdyby byli všichni spolu i s dítětem.Stáhla jsem si 4.řadu,ale mají to nějaký přeskočený nebo co.Ve 22 díle je na konci jak jsou všichni u hrobu a ve 23 díle je Sára ve vězení a ve 24 díle Michel umře.Taky jsem někde četla že se točí 5.řada,ale to asi pitomost ne?Kdo by tam hrál?
    • Re: 4.řada

      No vzhledem k tomu, že Michaela nikdo neviděl umřít, tak proč by nemohla být pátá řada. Třeba ho našli živého, ale rodině dali nějaké ohořelé tělo někoho jiného. No a páta řada pak může být o tom, jak je zas někdo zavřenej (tajně) a snaží se tam odtut dostat:)
      • Re: Re: 4.řada

        nemuže byt 5. řada třeba přežil no ale ma rakovinu! A měl to čím dál horší! Tak tím prison break skončil !
    • Re: 4.řada

      ahoj, tenhle týden jsem si taky stáhla 4. sérii a koukla na ni, byla jsem dcl zmatená z 22. a 23. dílu. Vůbec to na sebe nenavazuje, ale přijde mi, že 23. díl by měl být vloženej v tom 22. dílu, než pustej o 4 roky později, ptž když je tam záběr na Sáru (v 22. díle, jak kupuje květiny), tak je vidět na pravym rameni jizva, tipuju to na jizvu z 23. dílu, jak se chtěla ve věznici přidat do "rodiny" a oni ji vypálili ten přívěšek na rameno. A Michael zemře, když pomáhá Sáře z vězení...pak podle mě patří to O čtyři roky později...nevim proč to tak udělali, ale takhle bych to pochopila já :D
      • Re: Re: 4.řada

        Jo takhle nějak to asi bude.Je to vysvětlení toho proč umřel *9* Já tenhle seriál zbožňuju a proto mě mrzí že ho nechali umřít.Po tom všem co pro každého udělal a vytrpěl si.Ale zase aspoň můžu říct že je to nečekaný a nekončí jako každej seriál happyendem.Ale ten happyend by se mi líbil víc *4*
        • Re: Re: Re: 4.řada

          Nic ve zlém, ale trošku špatně jste to pochopili :) To poslední nebylo jako 23. díl 4.řady (i když někde je to tak udávaný), ale je to zvlášť finální film, který má svůj děj. Ten děj se tedy odehrává v tom "meziobdobí", které je v 22. epce čtvrté řady :) Není to tedy jako další epizoda, ale jako samostatný závěrečný film, který to má všechno dovysvětlit a uzavřít tak celý děj :)
          • Re: Re: Re: Re: 4.řada

            Aha tak díky moc.Už chápu.Proto se to jmenuje Final Break.Já jsem to bohužel nenašla v češtině,tak to mám v angličtině.Jsem zvědavá kdy daj tu 4.řadu konečně u nás
            • Re: Re: Re: Re: Re: 4.řada

              Tak to si asi ještě počkáš *4* ...Když nejsou schopni dát ani celou 3. řadu tak 4. podle mě nemají vůbec koupenou...Ale já to mám nejlepší ,protože mám všechny díly na dvd ,takže nemusím čekat ,až se nova rozhodne to koupit!!! *4*
  • gay

    Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, už hodněkrát jsem četla, že je gay, a taky mnohokrát že není, tak co si myslíte, že je pravda? Ono se to těžko posoudí, co je na internetu pravda a co ne. Zvlášť, když je někdě vyfocenej s nějakým chlapem. Jo a ještě dotaz, on v PB umře? Já jsem to neviděla dokonce, koukám na novu cinema, na 3. řadu, tak nevim, co bude dál, já jen vim, že zabijí Sáru, ale on umře taky? A mimochodem, hodně mě udivuje, že Wentovi už bude 38, myslim, že na to vůbec nevypadá. *3*
    • Re: gay

      Sára nezemře, bohužel Michael ano...
    • Re: gay

      Ahoj, no já doufám, že není gay.. :D
      a umře ve 4. řadě.. radši se ani nedívej :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit