Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždy tě budeme milovat.Odpočivej v pokojí.
  • Luky1987
    Byla dobrá zpevačka Whitney Houston R.I.P.
  • Odpocivaj v pokoji Witny. Velmi nam budes chibaš. :(
  • bila to moje spjevacka miluju ji *14*
  • to máš pravdu že byla,je a bude výborná zpěvačka... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • jak může chodit s tým Rayem J, když je mrtvá?? :D
  • A já s tebou souhlasím!! Právě si její hitovky pustím, protože je moje oblíbená zpěvačka.
  • Ano, Whitney v našich srdcích zůstane navždycky. Sbohem velká zpěvačko a herečko, my nikdy nezapomeneme. Jsme rádi, že jsi vůbec byla. Tvoje písničky stále posloucháme a máme je rádi. Danke, Whitney!
  • Whitney byla zpevacka nejlepsi teto doby. a je stale
  • Milá Whitney,

    Moc mi chybíš a stýská se mi po tobě. Navždycky zůstaneš v mém srdci, protože tvoje písnička I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) je od tebe NEJLEPŠÍ, vždycky mi zlepší náladu... Kéž bys mohla ještě žít a složit přenádherné písně... Nechť odpočívej v pokoji a ať je ti země lehká...
    Nikdy na tebe nezapomenu, drahá Whitney...

    Tvůj fanoušek *14*
  • Panebože chudák, taká dobrá speváčka, rada ju počúvam ... *9* *13*
  • To co se stalo bě pořát bolí u srdce.Vždy jsem chtěla být zpěvačka jako ona,a doufám že se mi to opravdu splní!Nejraději bych zabyla toho kdo jí to udělal,jenomže se neví zda se předávkovala ona sama.Ale i tak moc moc mě to mrzí!!Tak Whitney doufám že mě ted vidíš,a přeju ti hodně štěstí tam nahoře,asi tam opuštěná ale všichni tě pořád milujeme
    Tak se měj hezky *13* Adéla
  • Milý Whitney! Přeji Ti vše nejlepší k narozeninám *3* Odpočívej v pokoji. We always love you! *3* *4*
  • Je mi jedno, že brala drogy, jsou mi ukradený její aféry. K drogám utíkala kvůli problémům, ne pro legraci. Nezvládala to a neměla nikoho, kdo by jí pomohl. Proto zvolila takovou cestu.
    Pro mě to byla fantastická zpěvačka s dokonalým hlasem a okouzlujícím úsměvem. Je mi líto, že jí nikdo nedokázal pomoci a že její jedinou radostí a opravdovou láskou byla její dcera. Je mi líto, že odešla tak brzy, ale možná to pro ni bylo lepší než se tady trápit. Každopádně tady po ní zůstalo mnoho lidí, kteří ji milujou a jsou jim úplně fuk ty lidi, kteří na Whitney házejí špínu. Opravdoví fanoušci ji chápou a vidí ji v tom světle, jaká byla. Krásná.
    Rest In Piece Our Angel. ♥
  • Hle ono to može bejt těžký přestat něco brát nebo přestat s pitím. pochop to
  • Ona se neutopila ona se předávkovala prášky
  • Je to škoda že zemřela rada si zpívám písničku i will always love you tohle je nej písnička kterou Whitny složila.Prosím už neříkjte že mnela přestat ona treba chtela prestat ale nedokazalato ono to muže být těžký přestat z pitím. *9*
  • A jenom s tím důvodem smrti nebylo předávkování ale utonutí a myslím si, že se to tak trošku nehodí. *9*
  • Nejlepší zpěvačka všech dob. Mám tě rád Whitney, nechť bůch tě doprovází tam nahoře *9*
  • je jí hrozná škoda niky na jeji pisnicky nezapomenu.. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit