Přejít na výpis diskuzí

Whitney Houston

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miroslava Szamkova

    Whitney Houston byla je a vzdy bude nejlepsi zpevackou vsech dob na kterou se nikdy zapomenout neda ne kvuli tomu ze je popularni ale kvuli tomu jak dokaze ovladat svuj (samotny zpev) a profesionalitu v tom co dokaze jeji rozsah, technika, kvalita, a samotna barva hlasu, jeji dokonalost zpevu je neuveritelne vysoka a neomezene kvalitni na tolik ze ji nenahradi ani ta nejlepsi zpevacka za kterou ji budou vsichni lide povazovat za nejlepsi. I kdyz sama rozumim profesionalni muzice konkretne zpevu tak moc dobre vim ze je spousta dobrych zpevacek na celym svete , ale Whitney Houston bude vzdy na prvnim miste i za 300 let nerikam to proto ze jsem jeji velky fanousek ale proto ze to tak proste a ona to vi.Hodne lidi se ji znazi napodobit, muj nazor je ten... ze je to od nich sice moc pekny ale v podstate uplne zbytecny, bez ohledu na to ze jsou opravdu schopni ji napodobit jak v rozsahu tak vzhledove, ale whitney Houston byla je a bude vzdy jen a jen JEDNA. p.s. MIroslava Szamkova
  • Whitney je dokonalá

    a její nové cd je skvělé kam se na ní hrabou dnešní zpěvačky *4*
  • Božská Whitney

    kdyz slysim jeji písne tak jsem jak v sedmem nebi je užasna a moc bych ji chtel poznat!! *14*
  • Koncert ve Vídni

    Whitney sice hodně přibrala ale jinak byl koncert ve Vídni úžasný krásně zpívala *14*
  • whitney

    Tuhle suprovou a nádhernou zpěvačku miluju,když mám splín nebo radost tak ujíždím na jejich písničkách!
  • dianna114

    Whitney

    Má fakt výborný hlas. *4* Podle mě na ni ani taková Mariah Carey nemá,i když ta ho má taky dobrý,ale ne tak jako Whitney. *5*
    • Re: Whitney

      dnes jsem slyšela na internetu její nový klip. prý i po její drogové etapě její hlas na ničem neubal. No nevím, obávám se, že to už není to, co bývalo. Když bych ji jen slyšela, tak mám pocit, že zpívá, jako by už měla minimálně po šedesátce. A to sem její bezmezný obdivovatel.Fakt škoda. Ale přeju jí všechno dobrý, a minulost ať nechá za sebou. *7*
  • lalipop

    dnes je jí teprv 46?????

    a kolik jí bylo když hrála v osobním strážci?? *7* *7* Nebo to nebyla ona? *1*
    • Re: dnes je jí teprv 46?????

      Tak si to zpočítej, já myslím, že tak 30.. Ale tam jí to slušelo.. Je vážně skvělá zpěvačka, má výbornou barvu hlasu.. Ty její pískničky jsou nezapomenutelné, myslím, že je na světě jen pár "pravdových" zpěvaček a že Whitney je jednou z nich.. ty ostatní si jen myslí, že jsou.. *3* *3*
  • Whitney je nejlepčí zpěvačka kterou znám,na ni nikdo na celém světě nemááá...

    Já osobně Whitney obdivuji už od dětství , je to snad osud a já si nemůžu pomoct ,protože když slyším její písně hned se nechám unést .
    Když jsem si přečetl její životopis ,zjistil jsem že se narodila 09.08.... tak jako já jsem narozen 09.08.... nemohl jsem tomu uvěřit (je to sned osud???)dnes je 09.08.2008 a já společně s Whitney slávím své narozeniny (VŠE NEJLEPŠÍ WHITNEY HOUSTON). *3*
  • *9* *3*
  • Před několika dny jsem náhodou objevila jednu písničku od Whitney (předtím jsem jí vůbec neznala)a úplně mě uchvátil její hlas,jsem z ní opravdu nadšená,bohužel o ní zatím moc nevím,takže kdybyste mi o ní někdo chtěli něco napsat tak budu opravdu ráda.předem dík...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit