Přejít na výpis diskuzí

William L. Petersen

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to vůbec možné?

    Když jsem viděla první díl první série riminálky Las Vegas, tak jsem si musela říct: "Páni, to snad není možný! Tak pěkný mužský na obrazpvce už dlouho nebyl!!!"Tak jsem zmohla jen na ton, dívat se, dívat se, dívat se...Tak teď sleduju, co se kde dozvím, občas mrknu na jeho stránky a musím říct, že i v mladším věku byl doooooooooooooooost dobrej... *14* *3*
  • will

    Ahoj, musím uznat,že Will se do kriminálky naprosto hodí,je něčím okouzlující.Dává ty kriminálce grády.Ale jako vždy má postava hlavní s něčím prostě problém.On to chudák odnesl se sluchem a řekla bych,že má tam i problém s přístupností k lidem.Jako herec je vážně dobrej a není to taky poslední důvod,proč na to všichni,tak zažraně koukáme,že *1* *1* *14*
  • Jeho oblíbené číslo??

    Ahoj,nevite nekdo z vas,ktere cislo je jeho oblibene?? Docela me to tak zajima. *3*
  • prosííím

    Ahoj lidi, nemáte někdo na Willa email? *14* *4*
  • Fakt???

    Cože? on má být v Praze. Napište mi o tom někdo víc. Prosím CHCI HO VIDĚT!!! *4*
    • Re: Fakt???

      Fakt?? To bych chtěla taky vidět.. Je fakt uzasnej muz.. Na HBO bude vysilat jeho film "Nas mily neboztik" ve ctvrtek 23.8. v 10:45.. To urcite nahraju. *3* *3* *14* *14*
    • Re: Fakt???

      na svých stránkách zatím nic o Praze nemá. ale podle mých zdrojů by opravdu měl přijet ale není to zatím potvrzené. až se dozvím něco víc tak se ozvu.
  • Billy

    jukněte na stránky www.billy-petersen.com
    je tam spousta fotek a videí. stojí to za to.
  • Will Petersen

    William Je jeden z mála mužů kteří jednají spravedlivě , on je upřímný , spolehlivý a sympatický na něj se vždycky můžete spolehnout
    • artaius

      Re: Will Petersen

      *3* Je to opravdu "pan" herec!Škoda,že je z Ameriky........ *14* *4*
    • Re: Will Petersen

      No tak "zpravedlivě" jedná pěkně podle scénáře SERIÁLOVÁ POSTAVA Gill Grissom ,který nemá se skutečným panem W. Petersem nic společného, pan Petersen není a nikdy nebyl žádný vzorný andílek spíš hodně mate vzhledem jinak je rozvedený a asi tři roky znovu ženatý a téměř 5 let i DĚDEČEK malého vnoučka Mazrika a jeho zdravotní stav taky není nic moc má zničený nohy z americkýho fotbalu takže zvažoval i konec kariéry prostě je ho třeba brát s určitým odstupem.
      • Re: Re: Will Petersen

        6 let byl ženatý s Joanne Brady. Dodnes ho prý mrzí to, že oženil moc brzo (hlavně kvůli dceři Maite Neree). Oženil se až v roce 2003 s dlouholetou italskou partnerkou Ginou.
      • Re: Re: Will Petersen

        Ahoj proč myslíš,že Petersen není andílek.Slyšela a četla jsem na něho samou chválu.ahojky *3*
  • Bylli

    William Je jeden z mála mužů kteří jednají spravedlivě , on je upřímný , spolehlivý a sympatický na něj se vždycky můžete spolehnout
  • Já ho naprosto zbožňuju! *14* *14* *14* V kriminálce je úplně úžasnej, sympatickej, inteligentní, má opravdu obrovský charizma a je i celkem pěknej *14*
  • Je to mazáček!!

    Tak Williama uplně miluju....je fakt bombovej, charizma má úžasně velký....nevim co bych dodal...můj neoblíbenější herec...jestli nikdo víte kdy přijede do Prahy tak mi napiště!!Chci jeho podpis a chci ho vidět naživo..... *14* *14* *14* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit