Přejít na výpis diskuzí

William L. Petersen

OSOBNOST 31.12.2006 1:59
43 příspěvků

William Louis Petersen je americký herec dánského původu. Narodil se 21. února 1953 v Evanstonu (Illinois, USA) Petersen vystudoval Bishop Kelly High School v Boise, v Idahu (1972). Byl přijat do Idaho State University na fotbalové stipendium. Původně si chtěl zvýšit svůj průměr na Idaho State, a tak Petersen vzal kurzy herectví, které mu změnili cíle jeho života. Odešel ze školy, a v roce 1974 odjel za profesorem herectví do Španělska, zde si zdokonalil své herecké schopnosti jako Shakespearový herec. Později se vrátil zpátky do Idaha se ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vášnivý polibek (anglicky Kiss the Sky) je znám i pod názvem Polib nebesa, kde ho daboval Vladislav Beneš
  • Tak za mě je Grissom jednička, i s těma óčkama, chlap nemá mít nohy jak dráty do betonu a tlustej zadek.
  • Bella.ku
    Je nej:-)
  • Velká většina lidí, kteří se jmenují William má přezdívku Bill nebo Billy. je to jako u nás-Jiří a říkáme Jirka *3*
  • Re: Re: Re: Billy

Nemusíš se omlouvat *3*
  • VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!

Přeji Wilíkovi všechno nejlepší k jeho narozeninám. Hodně dalších úspěchů,lásky,štěstí a přátel. HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!! *4*
  • Re: Re: Re: Ty chlapy !!

Zkus chodit do divadla *3*
  • gunny

Re: Re: Ty chlapy !!

dobře ale já to myslela jako že jich tu moc není.Pár ano ale né tak hodně.
  • gunny

Re: Re: Billy

aha tak promiňte
  • Re: Re: Will Petersen

6 let byl ženatý s Joanne Brady. Dodnes ho prý mrzí to, že oženil moc brzo (hlavně kvůli dceři Maite Neree). Oženil se až v roce 2003 s dlouholetou italskou partnerkou Ginou.
  • Re: Ty chlapy !!

Není pravda... Co Tomáš Hanák, Pavel Višňovský, Marián Mitáš, Filip Blažek, ..... *3*
  • Re: Billy

To bude asi tím, že Billy je anglická zdrobnělina Williama *1*
  • Re: Re: Will Petersen

Ahoj proč myslíš,že Petersen není andílek.Slyšela a četla jsem na něho samou chválu.ahojky *3*
  • artaius

Re: Will Petersen

*3* Je to opravdu "pan" herec!Škoda,že je z Ameriky........ *14* *4*
  • gunny

Billy

Nevíte proč má William přezdívku Billy ??
    *3*
  • gunny

Ty chlapy !!

Všimli jste si že všechny chlapy co za to stojí jsou buť v Americe nebo v Británii,ale žádnej kloudnej tady.A navíc jsou to hvězdy. *9* *9*
  • Re: Re:

Ahojky, ráda bych také ten film viděla. Koukat se na Willa je opravdu zážitek.any2008 *3*
  • Re: Re: Gil Grissom

Sa k Vám pridám,je to ozaj sympatický a fešný kus chlapa *3* Na prime v Krakenovi či ako sa ten film volal mu to seklo ale si ho pametám z Mladích pušiek tam bol jeden z tých čo Biliho a ostatných nahánali.A čo sa týka CSI tak ako Grissom dobré ksixtíky a pohlady hádže *5* *1*
  • Re: Gil Grissom

Gila dabuje Vladislav Beneš, jinak Billiho daboval v každým filmu někdo jinej: Vášnívý Polibek- Libor Hruška, Curacao- Pavel Zedníček, Lebky- Vladimír Čech, Příbuzní- Otakar Brousek ml.,Žít a zemřít v L.A. a Manhunter- to už si nepamatuju... *9* A co se týče těch jeho nohou, pro ty mám výraz nejvyššího obdivu "Ó" *4* No já ho prostě žeru *14* *14* *3*
  • Gil Grissom

Prosím kdo namluvil ve filmu Gila Grissoma?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit