Přejít na výpis diskuzí

William L. Petersen

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vášnivý polibek (anglicky Kiss the Sky) je znám i pod názvem Polib nebesa, kde ho daboval Vladislav Beneš
  • Tak za mě je Grissom jednička, i s těma óčkama, chlap nemá mít nohy jak dráty do betonu a tlustej zadek.
  • Bella.ku
    Je nej:-)
  • Velká většina lidí, kteří se jmenují William má přezdívku Bill nebo Billy. je to jako u nás-Jiří a říkáme Jirka *3*
  • Re: Re: Re: Billy

    Nemusíš se omlouvat *3*
  • VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!

    Přeji Wilíkovi všechno nejlepší k jeho narozeninám. Hodně dalších úspěchů,lásky,štěstí a přátel. HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!! *4*
  • Re: Re: Re: Ty chlapy !!

    Zkus chodit do divadla *3*
  • gunny

    Re: Re: Ty chlapy !!

    dobře ale já to myslela jako že jich tu moc není.Pár ano ale né tak hodně.
  • gunny

    Re: Re: Billy

    aha tak promiňte
  • Re: Re: Will Petersen

    6 let byl ženatý s Joanne Brady. Dodnes ho prý mrzí to, že oženil moc brzo (hlavně kvůli dceři Maite Neree). Oženil se až v roce 2003 s dlouholetou italskou partnerkou Ginou.
  • Re: Ty chlapy !!

    Není pravda... Co Tomáš Hanák, Pavel Višňovský, Marián Mitáš, Filip Blažek, ..... *3*
  • Re: Billy

    To bude asi tím, že Billy je anglická zdrobnělina Williama *1*
  • Re: Re: Will Petersen

    Ahoj proč myslíš,že Petersen není andílek.Slyšela a četla jsem na něho samou chválu.ahojky *3*
  • artaius

    Re: Will Petersen

    *3* Je to opravdu "pan" herec!Škoda,že je z Ameriky........ *14* *4*
  • gunny

    Billy

    Nevíte proč má William přezdívku Billy ??
    *3*
  • gunny

    Ty chlapy !!

    Všimli jste si že všechny chlapy co za to stojí jsou buť v Americe nebo v Británii,ale žádnej kloudnej tady.A navíc jsou to hvězdy. *9* *9*
  • Re: Re:

    Ahojky, ráda bych také ten film viděla. Koukat se na Willa je opravdu zážitek.any2008 *3*
  • Re: Re: Gil Grissom

    Sa k Vám pridám,je to ozaj sympatický a fešný kus chlapa *3* Na prime v Krakenovi či ako sa ten film volal mu to seklo ale si ho pametám z Mladích pušiek tam bol jeden z tých čo Biliho a ostatných nahánali.A čo sa týka CSI tak ako Grissom dobré ksixtíky a pohlady hádže *5* *1*
  • Re: Gil Grissom

    Gila dabuje Vladislav Beneš, jinak Billiho daboval v každým filmu někdo jinej: Vášnívý Polibek- Libor Hruška, Curacao- Pavel Zedníček, Lebky- Vladimír Čech, Příbuzní- Otakar Brousek ml.,Žít a zemřít v L.A. a Manhunter- to už si nepamatuju... *9* A co se týče těch jeho nohou, pro ty mám výraz nejvyššího obdivu "Ó" *4* No já ho prostě žeru *14* *14* *3*
  • Gil Grissom

    Prosím kdo namluvil ve filmu Gila Grissoma?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit