Přejít na výpis diskuzí

William L. Petersen

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeho oblíbené číslo??

    Ahoj,nevite nekdo z vas,ktere cislo je jeho oblibene?? Docela me to tak zajima. *3*
  • Fakt???

    Cože? on má být v Praze. Napište mi o tom někdo víc. Prosím CHCI HO VIDĚT!!! *4*
    • Re: Fakt???

      Fakt?? To bych chtěla taky vidět.. Je fakt uzasnej muz.. Na HBO bude vysilat jeho film "Nas mily neboztik" ve ctvrtek 23.8. v 10:45.. To urcite nahraju. *3* *3* *14* *14*
    • Re: Fakt???

      na svých stránkách zatím nic o Praze nemá. ale podle mých zdrojů by opravdu měl přijet ale není to zatím potvrzené. až se dozvím něco víc tak se ozvu.
  • billy prostě billy

    No, já s vámi souhlasím. Billy je moc super. I přes jeho věk je to velmi sympatickej chlapík, který ze sebe vyzařuje přílišnou přitažlivost a je opravdu k sežrání. Ty jeho pohledy v kriminálce miluju, jeho vážná tvář je dokonalá. On je skvělej asi ze všech stran, co? Jako chlap, herec ... *4* *14* *14*
    • Re: billy prostě billy

      No tak ze všech stran skvělej nená má totiž příšerný nohy díky tomu,že léta hrál americkej fotbal tak je mám do mládí strašně do "O" a teď s tím začíná mít obrovské problémy trápí ho bolesti kyčelních a koleních kloubů zvažoval kvůli tomu i konec kariéry a konec účonkování v seriálu CSI Las Vegas nakonec si dal jen pauzu na pár dílů,ale ty problémy má bohužel pořád asi půjde na opraci.
  • gunny

    Billy

    Nevíte proč má William přezdívku Billy ??
    *3*
    • Velká většina lidí, kteří se jmenují William má přezdívku Bill nebo Billy. je to jako u nás-Jiří a říkáme Jirka *3*
    • Re: Billy

      To bude asi tím, že Billy je anglická zdrobnělina Williama *1*
      • gunny

        Re: Re: Billy

        aha tak promiňte
        • Re: Re: Re: Billy

          Nemusíš se omlouvat *3*
  • Will Petersen

    William Je jeden z mála mužů kteří jednají spravedlivě , on je upřímný , spolehlivý a sympatický na něj se vždycky můžete spolehnout
    • artaius

      Re: Will Petersen

      *3* Je to opravdu "pan" herec!Škoda,že je z Ameriky........ *14* *4*
    • Re: Will Petersen

      No tak "zpravedlivě" jedná pěkně podle scénáře SERIÁLOVÁ POSTAVA Gill Grissom ,který nemá se skutečným panem W. Petersem nic společného, pan Petersen není a nikdy nebyl žádný vzorný andílek spíš hodně mate vzhledem jinak je rozvedený a asi tři roky znovu ženatý a téměř 5 let i DĚDEČEK malého vnoučka Mazrika a jeho zdravotní stav taky není nic moc má zničený nohy z americkýho fotbalu takže zvažoval i konec kariéry prostě je ho třeba brát s určitým odstupem.
      • Re: Re: Will Petersen

        6 let byl ženatý s Joanne Brady. Dodnes ho prý mrzí to, že oženil moc brzo (hlavně kvůli dceři Maite Neree). Oženil se až v roce 2003 s dlouholetou italskou partnerkou Ginou.
      • Re: Re: Will Petersen

        Ahoj proč myslíš,že Petersen není andílek.Slyšela a četla jsem na něho samou chválu.ahojky *3*
  • Gil Grissom

    Prosím kdo namluvil ve filmu Gila Grissoma?
  • Miluji kriminálky. Las Vegas nebo Miami. Oba hlavní vyšetřovatelé jsou vynikající. Prostě úžasný chlap má u mě plus a Pettersen k nim určitě patří.
  • William je hrozně moc sympatickej chlap. Vyzařuje z něj charisma. Je fakt moc pěknej.
  • Nevíte náhodou něco o filmu "hard promises" petersen tam hraje a vypadá úžasně !!!!!!!!!!
    • Re:

      koukni na http://it.youtube.com/watch?v=UGTFF -4eKYk&NR=1

      taky ho sháním a možná někdy v příštím týdnu bych ho měla mít doma. jestli chceš tak písni na icq 364351724 (ms.lancelot)
      • Re: Re:

        Ahojky, ráda bych také ten film viděla. Koukat se na Willa je opravdu zážitek.any2008 *3*
  • Je to vůbec možné?

    Když jsem viděla první díl první série riminálky Las Vegas, tak jsem si musela říct: "Páni, to snad není možný! Tak pěkný mužský na obrazpvce už dlouho nebyl!!!"Tak jsem zmohla jen na ton, dívat se, dívat se, dívat se...Tak teď sleduju, co se kde dozvím, občas mrknu na jeho stránky a musím říct, že i v mladším věku byl doooooooooooooooost dobrej... *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit