Přejít na výpis diskuzí

William Levy

OSOBNOST 1.11.2008 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lasko ja tě milujuu moc seš krasnej :**
    • aha:-D
  • pekni si
  • *14* wiliane levy mam tě vikopirovakou na footkách já tě obdivuji ale maite perroni teka jimám taki na footkach *16* vim že ji miluješ a ona tebe maite tě má v srdci *14* *14* *14* *14* *14* *14* nebojse ukazat co citiš *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • Vsetko naj k narodkam toto je pre teba william len teba velmi lubim len po tebe tuzim ti si moja dusa ti si moj sen dufam ze ta niekedy uvidim na zivo lebo to je moj vysnivani sen stetnut sa s stebou to ked bi mi niekto visnival vsak bi som na mieste asi zomrela to myslim vazne milujem ta si najnajnajnajnajnajnajkrajsi chlap svetasvetasveta sveta
  • jsi krááááásnej!! *14*
  • Všechno nejlepší William Levy sem tva fAnynka I LOVE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kristyna.brazinova
    wiliam levy si ten nejkrásnější muž opravdu ty se musíš líbyt každé žene fakt kéž bych tě mohla vidět na živo kéžby hned bych ti dala velkou pusu protože jsi sexi muž fakt moooc se mi líbíš opravdu moc *14* *14* *14* *14*
    • Mas pravdu
  • lubim ho aj ho lubit budem *14* sak on je najkrajsi na celom svetee scem jeho tel cislo alebo ako sa vola na fb neviete niekto?? *14*
  • Naj chlap
  • Wiliam si fajn chlap ale nemusíš sa chovať tak jak sa chováš.
    • On a chovat sa zle asi ti jebe alebo co asi nemas rozum on a tebe co bi ti takeho spavil si naozaj p... A k....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit