Přejít na výpis diskuzí

William Levy

OSOBNOST 1.11.2008 
153 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co tu meles oni spolu jsou kravo
    • Ty co tu meleš anička on je s Elizabeth Gutiérrez..
      A má s ní 2 děti.. *16*
    • Nejsou spolu v reálu -.-
      William má manželku, ale není to Maite.
      Klidně se podívej na jeho manželku, mají spolu i dítě.
      Jsou spolu i na fotkách. Takže Maite není jeho manželka a
      ani přítelkyně. :)
  • tahže wiliem levy je mocinky krasnejj i jeho holka maričujj :) je mi líto že ten film musel skončit *10* mam te rada mam rada oba dvaa určite se milujete jste spolu statsní a to sem rada
    • Oni spolu nejsou v reálu on má Elizabeth Gutiérrez a ona zatím nikoho nemá tak co furt meleš..!!
    • oni spolu nie su, boli len kratky cas v roku 2008, ale kazdy ma svojho partnera :D ale velka skoda, ze sa rozisli...
      • Pravda!
        Byli by úžasnej pár<3333333333
  • Sáro, nevím co jsi zač, ale Williama nebudeš urážet a taky mu nebudeš nadávat. Dokázal toho víc jak ty. Je slavnej. A ty jsi co? Jen ubohá kráva, která ho bude urážet. Prvně si promysli co píšeš!! *16*
    William je ten nejůžasnější herec mám ho stejně ráda jako Maite Perroni, oba dva jsou nejlepší. V andělovi byl strašnej fešák. Vždycky mi ho bylo líto, když ho Marichuy odmítala :( A taky mi ho bylo neuvěřitelně moc líto, jak byl v nemocnici po té nehodě s letadlem :'( Je to neuvěřitelný človíček!:3 Kterej toho dokázal hodně. Jen je škoda, že s Maite nejsou i v reálu :( Byli by strašně krásnej pár!♥ Kdybych měla od Williama fotku, či podpis, tak bych byla ta nejšťastnější!:3♥ Taky bych chtěla mít aj od Maite!♥ Oba dva jsou nejůžasnější!:3♥ Miluju Tě!:O:3♥
    • Promiň Sáro!:O
      Teďkom sem si všimla, že neurážíš Williama, ale tu blbku, která Ti píše, že Tě zabije nebo co:O Promiň. Já si toho vůbec nevšimla!:( *9*
  • Magore
  • Co ses ty krystyno ty kravo
  • blbko jena sarínkaaaa *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *11* *11* *11* *11* *11*
  • víš chcípni sáro
  • drž hubu sáro wiliam levy je muj ty huso
  • Jsi mocinky krasnej furt te mam v hlave a nemuzu na tebe prestat myslet jsi Sexy co bych za tebe dala M.T. Bebynka
  • Jsi muz proste bez chyby milujute chtela. By te vidět

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší