Přejít na výpis diskuzí

William Levy

OSOBNOST 1.11.2008 
153 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší herec světa hraje nádherně a nevím proč tu někdo psal že se chová nějak zle.Podívejte se třeba taky na jeho reklamu na chipsy nebo na pepsi je to sranda *4* *4* william mi amor *14* *14* *14* *14*
  • William se skvěle vžívá do rolí souhlasím s předešlým komentářem že v telenovele nespoutaný anděl a vítěztví lásky byl k sežrání :) viděla jsem všechny díly i dvakrát po sobě a vůbec mě to nepřestalo nudit :) je prostě dokonalý a sexy ;)
  • Vsetko naj k narodkam toto je pre teba william len teba velmi lubim len po tebe tuzim ti si moja dusa ti si moj sen dufam ze ta niekedy uvidim na zivo lebo to je moj vysnivani sen stetnut sa s stebou to ked bi mi niekto visnival vsak bi som na mieste asi zomrela to myslim vazne milujem ta si najnajnajnajnajnajnajkrajsi chlap svetasvetasveta sveta
  • ze všech herců je tenhle je nejlepší a mám ho ráda (miluji ho)!!!!!!!!!
  • Nikolkah
    Upřímnej Nádhernéj Muž prostě bez chyby mím jedinym snem je že se svámi jednou potkám což vím že se to nikdy nestane..... Vím že je to sen každe holky .....ale prostě vy jste ten nejlepší Jsem z Ustí nad labem
    (cz) .. každej den se dívam na vaše seriali .. moc vám fandim ;)
    • Uplně s tebou souhlasím ?.) je suprovej, taky bych se s ním chtěla jednou potkat *3*
  • miluju ho
  • Jsi mocinky krasnej furt te mam v hlave a nemuzu na tebe prestat myslet jsi Sexy co bych za tebe dala M.T. Bebynka
  • moc se mi líbí telenovela nespoutany anďel *4* jsi sexy.
    • Taky si to myslím je prostě SEXY!!!!! *15* *14* *1* *2*
  • ahoj blahotřeju ktvim narozkam 33 ak maš hodně uspěchu karijeři *14* *14*
  • máš krásné telenovelí moc ti fandím bo seš neužasnější chlap kerého sem viděla *14* *3* *3* *3* *4* *4* pá :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší