Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prostě william

    co říct,stal se z něj sexy mladej mužskej a čím je starší a vyspělejší tím je z něj věčí kus chlapa,jen tak dál Wille *14*
    • Re: prostě william

      jn presne thak.cim starsi tim krááááásnější. chtěla bych ho někdy viddět... je upe božskej
  • já mám na něj adresu *4*
    • Re: adresu

      plosím pošli mi taky jeho adresu na emai *14*
    • Prosííím

      Ahojda chtěla bych tě o něco poprosit. Mam malou segru, která ho úplně žere a potřebovala bych na něj adresu, abych s ni mohla sesmolit dopis v angličtině. Moc te o ni prosim. Byla bych ti moc zavazana, kdybys mi ji poslala na meila. P.S. není špatnej, ale na živo je jeste lepsi *3*
    • Re: sci-fi

      a nechtěl bys mi ju dát?? kuju moc *3* *3* *3*
    • Re:

      dej mi jeho adresu prosííím
  • I love William

    *14* NO holky řekněte, že je sexy, roztomilej, k zulíbání a k ;) *4* NO prostě... I LOVE WILLIAM *14*
  • anikadepp

    :-)

    vse nej Wille *4*
  • imalea_kiba

    Já sem do něj prostě blázen!!!

    *14* tak tohodle klučinu bych chtěla podkad *14* jak dávali nedávno ten film: Rande s hvězdou tak to bych chtěla zažíd s Willem *1* prostě ho zbožnuju ! ps: kdo má na něj nějaký kontatka tak pište na milovnicekocek@seznam.cz prosím.... papa všem faninkám jako sem já *14* *14*
  • je bozziiiiiiiiiiiii *14* *14*
  • to zaregistrování najdete pod fotkama *4*
  • neeeeee

    eee will chodi s me desne neprijemnou Kate. Ae je desne nesympaticka.. EE neverte mi, mluvi ze me zarlivost. Ae s Kate chodi, bo chodil.S zadnou Alexou nechodi,kde ste na to byly OMG. *3*
  • simia

    Hurá! Budou tam!

    Super, právě jsem se dívala na oficiální trailer a Will i Anna budou v Jitřním poutníkovi! Mrtě! *14* *14* *14*
    Tady máte odkaz na ofciální trailer v angličtině: http://www.youtube.com/watch?v=BxXM VDPsXbE
    A tady s českým překladem: http://www.youtube.com/watch?v=cmS8 0l6T83U
    • Už jsem to viděla, ale je tam jen : Lucka, Edmund, princ Caspián, ten jejich braránek a na začátku chvilinku Zuzka....Petr tam vůbec není *13*
    • simia

      Re: Hurá! Budou tam!

      Doháje, tak tam byli asi 2 minuty. To je škoda... *9*
    • katar

      Re: Hurá! Budou tam!

      Nejlepší na tom je, že premiéra v ČR je 9.12.2010 *15*
  • Božskeeeeeeeeej kluk.... *14* *4*
    • Re:

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* i love William

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit