Přejít na výpis diskuzí

William Moseley

OSOBNOST 31.12.2006 
338 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _petulinkaa_

    *7*

    Má holku? *7* *7*
    • kristik

      Re: *7*

      Tedkom zrovna ne *1* takže máme šanci co holky???
    • zlodejkakrve

      jůůůůů

      v jednicce vypada este trosku detsky ale ve 2 je z neho chlap ale je nejkrasnejsi skoda ze uz v plavbe jitrniho poutnika nebude hrat *9*
  • negri.baju

    pres vse ...nej......

    Mne si ziskal uz jako Petr v 1icce Narnie....zajimalo by me jaky je doopravdy...ve filmu mi pride takovej uzavrenej do sebe, ale snazi se to co nejvic skryt...to ne nej zeru, jak hraje....ale myslim si, ze ve skutecnosti je to pravej opak....tak by s nim aspon byla pjudeeeeeeeeeeeeel...!!!....jinak je krasnej.... *14* *8*
  • sandále

    Slyšela jsem, že Will nosí do vody i do sprchy sandále. Aby nedostal plesnivost na nohy *3* *13* *13*
  • _petulinkaa_

    Muckám

    Nevíte jestli tady ještě někdy dojede?Já bych ho tak chtěla vidět...
  • _petulinkaa_

    Viděli jste ho?

    Viděla ho některá z vás,jak byl v té praze?Je fakt tak nádhernej ?A slyšely jste ho naživo mluvit?
  • _petulinkaa_

    ?

    Má William něco s Annou? *7*
    • aenushqa

      Re: ?

      nn určo ne páč on psal že jí bere spíš jako sestru nějakou nevlastní *1* *1*
      • _petulinkaa_

        Re: Re: ?

        No to doufám...Jinak budu žárlit...Stejnak i tak žárlím:) Páč s ním tráví hodně času...A co říkáte na to že v dalších letopisech narnie už nebude?Já se zblázním...A líbí se vám i Edmund?
        • Re: Re: Re: ?

          jak to?? on už nebude v jiných dílech?? ne... a kde ho uvidim? :(:( *9* to nám nemůže udělat
        • Re: Re: Re: ?

          Já četla,letopisy Narnie:plavba jitřního poutníka(5 díl)A tam byla v Narnii jen Luciie a Edmund a nakonec jim Aslan řekl,že už se tam nevrátí ani oni.Tak uvidíme co vymyslí *9*
        • nika.

          Re: Re: Re: ?

          Mně se teda líbí i Edmund.U něj je přeci jen větší šance-je mladší *3* Ale oba jsou krásný.
          • _petulinkaa_

            Re: Re: Re: Re: ?

            Mě se ale více líbí Peta,Edmund je moc mladý
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: ?

              Tim jak pro koho jsem myslela věkem *4*
            • _petulinkaa_

              Re: Re: Re: Re: Re: ?

              Já prostě Williamka nevyměním...On je prostě nejkrásnější a nejmilejší:)Já bych ho tak chtěla *14* *14*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: ?

              Jak pro koho.... *3*
  • _petulinkaa_

    Miluju ho

    Náhodou říkal William že Češky jsou krásný,přirozeně krásný tak vidíte...:)To se máme že?Já bych ho chtěla aspoň vidět a promluvit si s ním i když bych ho asi ulíbala *1* a už jste mu nějaká psala?
  • co když......

    Takový určitě není. Já ho viděla ve skutečnosti a byl moc sympatický. *3*
    Na mém blogu je anketa o vzhledu lidí z Narnie,tak můžete hlasovat http://narnians.blog.cz/0809/anketa -o-lidech
    Petr je tam taky *1*
  • aenushqa

    Co když..........

    Willa vůbec neznáme zatím na nás zapůsobil jeho vzhled užasnej vzhled je pravda on nás nikdy newiděl co když je to ehm ehm mno jak toslušně říct mnoprrostě co když využívá faninky jako třeba že o nich chce prachy a tak ale to doufám že ne *10* *10*
  • jmeno

    ahojky,chtela bych se zeptat jak se cte jeho prijmeni. diky *4*
    • aenushqa

      Re: jmeno

      Mno asik určo víš že se to píše Moseley a čte /mo:sely/ nebo /mosely/ on to ale protahuje takže asik to první *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit