Přejít na výpis diskuzí

Zayn Malik

OSOBNOST 28.10.2011 
654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jestli je správné z jeho odchodu odsuzovat Perrie. Ani jednoho z nich neznáme a je to Zaynovo rozhodnutí. Navíc by bylo dobré se zamyslet, jestli zato nemůžou samotní 1D. Ne schválně. Ale fanynky by měly být rády, že jim to vydrželo pět let. Přeci jenom spojte 5 cizých lidí z jiné části zemně a čekejte, že jim to vydrží do konce života, ještě když každý rok spolu jezdí Tour a nahrávají desku.
  • Yes, konečně se rozpadaj
  • je to blbec že odešel ze skupiny jenom kvůli Edward Perrie musel jí poslechnout jinak by odešla od něj *9* *13* *10* *16* *12*
    • Obe jste blbe ty proto ze tu Zaynovi nadavas a ona proto ze ho vyhnala z 1D pokud mas Zayna skutecne rada tak bys mu nenadavala a podporovala bys ho ve vsem co udela a pro co se rozhodne vsak on porad zpiva tak nechapu proc jste na nej tak nastvany ja mam Zayna moc rada a budu ho ve vsem podporovat at udela cokoliv at se rozhodne jak koliv vzdy budu stat pri nem nikdy se na nej nevykaslu protoze to prava faninka nedela
  • we miss you Zayn cz/sk *9* *9* *11*
  • nemůžu uvěřit,že je to měsíc,co odešel. Je to divné. Furt jsem z toho smutná,ale ta doba uběhla tak rychle,že to ani nešlo vstřebat..
  • Holky popřípadě kluci sice už to ono nebude pokud se tam Zayn nevrátí ale ty dva týdny(zhruba)co jsem 1D a hlavně Zayna mela a mam rada pak se dozvěděla tu zprávu me doslova drtí ale jednu věc Já nepopru a to ze ještě se Zaynem nazpívali krasne pisne P.S.ti čtyři už za chvíli vydají další písen pry
  • Wish you all the best in life Zayn Malik *3*
  • No je škoda ze Zayn odešel :( bude to teď takový divný ale chápu ho...
    Mimochodem cz a sk máme taky boyband https://www.facebook.com/pages/United5-cz-sk/907583862609916?ref=hl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit