Přejít na výpis diskuzí

Zayn Malik

OSOBNOST 28.10.2011 
654 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayn tak odišiel alebo nie? Lebo na Očko news sa píše že dal Perrie kopačky lebo mu povedala že buď on alebo skupina a že si vybral že bude pokračovat v skupine.
  • A ty bys udělal rozumně kdybys ses staral o svý ;) Ale ty nejsi rozumnej takže to asi nemůžeme čekat že =D
  • Zayne vrať se do kapely jsi nejlepší :) bez tebe ta kapela nemá cenu :(
    • No např. Harry si to nemyslí. Na bravowebu psali že mu Harry vzkazuje " Bez tebe jsme stejně nejlepší". A viděli jste jeho vlasy?!
  • (oni nejsou teploušci jen se tak chovají)Zayne přišel jsi o rozum??!!prej jsi říkal že na to nemáš hlas(což není pravda)vrat se tam bez tebe to nemá skoro žádný smysl totálně mě to drtí *16* *8* *8*
  • mě chybý Zayn protože one direction budou 4 a to nebude ono byla jsem zvykla jak byly 5 to byla skvělá 5ka <33333333333 ale ted sipiš 4ka *13* *13* *14*
  • odešel protože kvuli tomu že nezvládal slávu a tí holce co psala že jeto gay tak není
    • To by nenazpíval písničku že. "Já tu slávu už nezvládal proto jsem nazpíval písničku." (ironie) Já myslím že je blbý, ale tak vypatlaný aby si myslel že když nazpívá song tak to bude znamenat míň fans doufám není. https://www.youtube.com/watch?v=_YULGc9Gmog koukněte se na tu hříčku přírody. V X-factoru věděli proč je dávájí do skupiny
  • A to já jo.Konečně udělal někdo z nich něco rozumného!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *3* *3* *3*
  • Nechápu proč odešel. *8* *13*
    • to ani ja
  • Zayn opustil 1D... respektuji jeho rozhodnutí a přeji mu šťastný život mimo 1D :-)
    • Vzala jsi mi slova z pusy já mu taky přeji vše nejlepěí mimo život a koncertování z 1D *3*
  • Bad boy nas bad boy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší