Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Drda

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbynďa

    Zbyndis vypadá jako fajn kluk! Krásně zpívá... Ale víc o něm říct nemůžu protože ho neznám osobně a vzhled není všechno,takže nemůžu soudit,ale hlas má krásnej!
  • Zbynda

    Zbyňda:-) ach jo borec jako svi´. ty jo:-) *14* *14*
  • Zbynďa

    Zdynďa je super,krásně zpívá a i vypadá!Držim mu palce aby došel co nejdál!A užil si to co dokázal! Zbynďa je O.K.!!! *14* *14* *4*
  • nej

    zbynek je neeeeeeeeeeeeeeeej *14* *14* *14* *14*
  • Zbyňďa je úplně bezva.Umí spívat ale to neznamená že zpívat Spilka neumí umí taky a dobře ale Superstar může být jen jeden a to je Zbyňďa.Jinak sou oba dobrý , ale mě se rozhodně víc líbí Zbyněk !!! *14*
  • Nuda

    Podle mě byla 3 Superstar nejslabší. Nijak mě teda neoslovili finalisti ani porota. Když se něco opakuje tak to často nudí. A to byl případ této show. Kromě Leony a Davida tam nikdo nebyl osobnost. Myslím, že se na tyto "zpěváky" brzy zapomene. A to neříkám ze závisti, ale jen reaguju na to jak na mě působili.
  • miláček

    fandili jsme ti od začátku,máš uplně nádherný hlas,jseš prostě boží
  • Zbynďa

    Zdynďa je super,krásně zpívá a i vypadá!Držim mu palce aby došel co nejdál!A užil si to co dokázal! *14* *4* *14* Zbynďa je O.K.!!! *14* *4*
  • Iwunka

    Ty si asi úplně hluchá a hlavně blbá,co?Rozdíl mezi Spilkem a Drdou,je to,že Spilka je svůj a umí zpívat a není to žádný zasněný princátko,kravičko!
  • Je to tam Zbyňďa to má v kapse!!!!!Já to věděla.Má strašnějch faninek a nějakej Spilka.Ježiši,on nemá vlasy!!!rychle mu chudáčkovi posílejte hlasy.Tůdle!!!!Zbožňuji Drdíka.Vážně krásně zpívá a je to slaďoušek.... *14*
  • bobo

    komu se líbí drda *3* *1*
  • Nebojte lidi Zbynek to vyhraje mahezkej hlasa hlavně čistej . Spilka je o proti němu s hlasem uplně vedle. *4*
  • Zbynda

    Ahojky ja drzim zbyndovi palecky.je mocky krasnej a skvele zpiva...je to jednicka:) *15* *3* *14*
  • ...

    mno ale hele tim bych si tag jistá nebyla ... myslim že tu bude i pár těch lidišek co ho neznaj jenom z bedny .... ale i normálně .... ve skutečnosti je to prostě úpe bezvadnej klučina ... mocinky roztomilej a kwááásně voní ... *14* ... je fakt úpe bezvadnej ... a dá se s nim kecat jako s úpe normálnim klukem a vůbec neni namyšlenej atd ... *3* *14* *3* *14* *3* *4*
  • Holky, jste normální??? *7* Dyť je to obyčejný kluk, co je v bedně... Víte, co si o vás musí myslet? *13* Chudák kluk, jaký by to bylo vám, kdyby půlka republiky vás uháněla jen kvůli tomu, že dobře zpíváte a vypadáte! A ty keci, jak ho milujete jsou strašný!!!! Jak můžete milovat někoho, koho znáte jen z bedny?! Dyť o něm nic nevíte... *16* zamyslete se nad sebou...
  • Zbyněk

    Zbyńd´a je hezkej a šokovnej stopro to vyhraje těšte se Vím to a věřím mu... *3* *3* *14* *14*
  • jo je to pravda že neumíme na nic hrát ale fandíme Zbynkovi.Je to star.Určitě na to má.je to věc jistá.Věřím ti. *4* *14*
  • O

    Nejlepší může být,ale vyhrát to nemusí!!!Nejlepší byla Bára a vypadla nečekaně,musí to vyhrád Spilka!!!!!!!!
  • PPPPPPPPPPPrrrrrrrrrroooooooooosssssssííííííímmmmm mmm posílejte Zbyňkovi hlasy!!!!!!!!!!!!!!!!!Musí to vyhrát!!!!Je nejlepší!!!!!!!!!!!!!Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit