Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Drda

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • si nejlepší ale sklamal jsi mě

    zbyndo muzu rici ze si nejlepsi a nejprijemnejsi zpevak kteryho znam a celkove ze superstar ale s se sonou pavelkovou si me sklamal ale chtela bych aby si byl stastny a slusi vam to spolu a doufam ze vam to dlouho vydrzi pa a doufam ze se nestanes arogantnim a nafoukanym jako ostatni mimochodem mas fajn cedo znam ho na spamet mela jsem ho hned jak si ho vydal si bezva pa žouža mejte se se sonou hodne radi a zadny hadky ju pa *3* *3*
  • Písničky Drdy

    Ahojky pls schánim písničky Zbyňka Drdy.posílejte mi je na smajlik.77@seznam.cz a až mi pošlešte domluvíme se co za to vyměnim..děkuji *4* *3* *14*
    • Re: Písničky Drdy

      Kup si CD :-)
  • :-) slavnej Drda

    Noo tak tady máme 3.Českou superhvězdu....podívejme se..slýchám ho každejch 5minut v radiich, každou chvilku je v novinách i v tv...Je o něj jaksi velký zájem:-) *3* Schovejte si Drdu...I přesto že má docela fajn hlas je zakopanej...a kdo ho zakopal?? fanoušci!!!! *5*
    • Re: :-) slavnej Drda

      Svatá pravda, fanoušci ho "zakopali" tak, že se stal Skokanem roku 2007 v Českém slavíku a teď už podruhé zvítězil v ESU. *3*
      • Re: Re: :-) slavnej Drda

        Bingo! *3*
  • Zbyněk

    Jsem už starší žena a přesto mu ukrutně fandím.Když potřebuji pohladit po duši,pustím si na Nově nějakou jeho písničku a hned je mi lépe.Jeho hlas je poklad a já jenom doufám ,že mi tu mojí dušičku bude léčit dlouho
  • jooooo zbynicek je nejjjjj *14* strasne ho lowuju!!! *14* *14*
  • Je hrozně podobnej

    Zbyněk Drda je hrozně moc podobnej herci Františkovi Husákovy schválně se koukněte: http://www.osobnosti.cz/frantisek-h usak.php *3*
  • je to kus chlapa

    Zbynek drda je fakt kus chlapa takovy telo jako ma on se jen tak nevidi, vzdy kdyz ho vidim tak slintam, ale to fakt sexy bomba nejan pro holky *15*
  • Zbyněk je nej nej

    nechápu lidi kteří zbynkovi nefandí pro me je ze všech nej nej nej no prostě nekonečně nejlepší má nádhernej hlas a je stráááááášně klášnejj.roztomilý a sladoučkej.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • kukacek

    Zbyndicek je ten nejlepsi clovicek na svete takove zpivajici slunicko!!!mam hp strasne rada a vsechny drdulky kolem nej!!hlavne na foru to jsou proste skveli lide!! *14*
    • Re: kukacek

      Naprosto s tebou souhlasím. Zbynda je prostě nej a vždycky bude. pokud bys chtěla pokecat o Zbyňkovi nebo jenom tak, tak se ozvi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit