Přejít na výpis diskuzí

Zdena Vařechová

OSOBNOST 13.5.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martin281

    Na tuto hlasatelku si jako dítko pamatuji. Vystupovala jako profík, ale ten její úsměv na mě vždycky působil moc křečovitě a neupřímně. Vypadala pořád stejně vysmátá, stačil mi zkouknout jeden díl Křesla pro hosta a pak ve všech vypadala pořád stejně vysmátě. S americkými hlasatelkami by si dnes mohla podat ruku, tam vypadají stejně.

  • Ve filmu Vesničko má středisková nehrála paní Vařechová, ale její kolegyně Marie Poláková.
  • Hlasatelka Zdena Vařechová byla nejen velmi šarmantní s jemě laděnou graciézností a ve své profesi televizní hlasatelky ČST profesionálně výjmečná a jak známo to se v čechách neodpouští. A proto také musela s ČST odejít nikoliv proto že byla členka KSČ ale protože byla výjmečná a měla pracovní úspěchy a u nás diváků byla velmi oblíbená. Dej jí pán půh léhké nebe.
    Doktorka Quinnová Trutnov.
  • N43Paní Vařechová byla jako hlasatelka profík. Všichni hlasatelé a hlasatelky sloužili tehdejšímu režimu - jen paní Vařechová to schytala nejvíc!
    • Ano krasna cestina kutivovany projev spousta nasich tzv celebrit
      Tam byla za komousu jsou Tam stale jak je to možné asi budou přijíždět na jeviště i na zvědAvi posteli z ldn hruza hruz
  • Po sametovce ji soudružka Burešová s ostatními soudružkami hlasatelkami vykousala jako "kovanou komunistku". Pa šly do hajzlu taky... Burešová se tam drží ještě zuby nehty v nějakém tom kalendáriu, které vyrábí její starý...
  • Souhlasím s těmi, kteří oceňují profesionalitu. Paní Vařechová byla profesionálka a určitě patřila k těm nejlépe profesně vybaveným hlasatelkám a hlasatelům ČST. Jestli se v současnosti tolik mluví o zrušení lustračních osvědčení, možná bychom tak měli udělat i v diskusi o tom, kdo byla paní Vařechová. Měl jsem ji rád, patřila do našich životů - aspoň do mnoha životů obyvatel Československa - podobně jako paní Skarlandtová, Galánová a další.
  • ..verte,ZE POKUD BY to bylo opacne a tou hlasatelkou ve filmu byla napr. pani K.MOUckova nebo Vostrakova,uz by to bylo daaaavno opraveno-lez podle Goebelse se hodi i dnesnim mocnym,bohuzel..alespon vidime,ze jsou ti hodni demokrati pekni pokrytci-proto to zde take tak vypada-des a hruza,co mame z nasi republiky..... *16*
  • To vite,kdyz se ma na nekoho s nenavisti plivnout,i lez se hodi-hlavne ze NEJSME jako ONI-vitez pise dejiny,Goebels by mel radost z desnich demokratur!!! *13*
  • Tak si rikam,jaky je ROZDIL v odchodu pani Varechove od odchodu Kamily Mouckove,Mileny Vostrakove,Hedy Cechove????BYla odkopnuta nekym,kdo se nazyval slovy NEJSME JAKO ONI-tak jaci jsou ti druzi??Demokraticky rezim je uplne stejne pomstychtivy,bohuzel..mela jsem ji rada....Spi v pokojii, pani Zdeno *9*
  • Ano, přesně tak - je to Marie Poláková :-) Jsem mile překvapen, že si toho někdo všimnul :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit