Přejít na výpis diskuzí

Zdena Vařechová

OSOBNOST 13.5.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • N43Paní Vařechová byla jako hlasatelka profík. Všichni hlasatelé a hlasatelky sloužili tehdejšímu režimu - jen paní Vařechová to schytala nejvíc!
    • Ano krasna cestina kutivovany projev spousta nasich tzv celebrit
      Tam byla za komousu jsou Tam stale jak je to možné asi budou přijíždět na jeviště i na zvědAvi posteli z ldn hruza hruz
  • Hlasatelka Zdena Vařechová byla nejen velmi šarmantní s jemě laděnou graciézností a ve své profesi televizní hlasatelky ČST profesionálně výjmečná a jak známo to se v čechách neodpouští. A proto také musela s ČST odejít nikoliv proto že byla členka KSČ ale protože byla výjmečná a měla pracovní úspěchy a u nás diváků byla velmi oblíbená. Dej jí pán půh léhké nebe.
    Doktorka Quinnová Trutnov.
  • Souhlasím s těmi, kteří oceňují profesionalitu. Paní Vařechová byla profesionálka a určitě patřila k těm nejlépe profesně vybaveným hlasatelkám a hlasatelům ČST. Jestli se v současnosti tolik mluví o zrušení lustračních osvědčení, možná bychom tak měli udělat i v diskusi o tom, kdo byla paní Vařechová. Měl jsem ji rád, patřila do našich životů - aspoň do mnoha životů obyvatel Československa - podobně jako paní Skarlandtová, Galánová a další.
  • Tak si rikam,jaky je ROZDIL v odchodu pani Varechove od odchodu Kamily Mouckove,Mileny Vostrakove,Hedy Cechove????BYla odkopnuta nekym,kdo se nazyval slovy NEJSME JAKO ONI-tak jaci jsou ti druzi??Demokraticky rezim je uplne stejne pomstychtivy,bohuzel..mela jsem ji rada....Spi v pokojii, pani Zdeno *9*
  • Po sametovce ji soudružka Burešová s ostatními soudružkami hlasatelkami vykousala jako "kovanou komunistku". Pa šly do hajzlu taky... Burešová se tam drží ještě zuby nehty v nějakém tom kalendáriu, které vyrábí její starý...
  • ..verte,ZE POKUD BY to bylo opacne a tou hlasatelkou ve filmu byla napr. pani K.MOUckova nebo Vostrakova,uz by to bylo daaaavno opraveno-lez podle Goebelse se hodi i dnesnim mocnym,bohuzel..alespon vidime,ze jsou ti hodni demokrati pekni pokrytci-proto to zde take tak vypada-des a hruza,co mame z nasi republiky..... *16*
  • To vite,kdyz se ma na nekoho s nenavisti plivnout,i lez se hodi-hlavne ze NEJSME jako ONI-vitez pise dejiny,Goebels by mel radost z desnich demokratur!!! *13*
  • oprava

    Pekný deň, chcem len upozorniť na malú nepresnosť "v populární Vesničce mé, střediskové třeba z televizní obrazovky »nastavuje zrcadlo soudobé společnosti« hlásateľka Marie Poláková, nie Zdena Vařechová.
    • Re: oprava

      - souhlas, je to jednoznačně Poláková!! (nereaguju sám na sebe - podobnost jména s autorem předchozího příspěvku je náhodná :)
      • Re: Re: oprava

        Sorry, ale nějak se nechytám *9* Má tenhle web administrátora? Je to víc než rok a půl, co jistý Viktor upozornil na chybu. Budiž zdejšímu virtuálnímu administrátorovi ostudou, že "cizinec" zná český film a české TV hlasatelky líp než "tuzemec". Za mnohem větší ostudu však považuju 1,5roční neschopnost na tuto opravu reagovat. ZDENA VAŘECHOVÁ VE VESNIČCE NENASTAVUJE ZRCADLO, JE TO MARIE POLÁKOVÁ! Myslím že to není zas tak složité ověřit *7*
  • Ano, přesně tak - je to Marie Poláková :-) Jsem mile překvapen, že si toho někdo všimnul :-)
  • Martin281

    Na tuto hlasatelku si jako dítko pamatuji. Vystupovala jako profík, ale ten její úsměv na mě vždycky působil moc křečovitě a neupřímně. Vypadala pořád stejně vysmátá, stačil mi zkouknout jeden díl Křesla pro hosta a pak ve všech vypadala pořád stejně vysmátě. S americkými hlasatelkami by si dnes mohla podat ruku, tam vypadají stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit