Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Bakala

OSOBNOST 14.11.2010 2:47
162 příspěvků

Díky vztahu s bývalou Miss a dnešní pořadatelkou soutěže krásy Michaelou Maláčovou patří Zdeněk Bakala mezi mediálně nejznámější české multimilidardáře. Své bohatství se také nebojí dát na odiv (i když má nejspíš mnohem méně, než se dříve myslelo), na Šumavě staví luxusní vilu. Bakala se narodil 7. února 1961 v Opavě, vyrůstal ale v Brně, kde si odchodil textilní průmyslovku. V devatenácti letech sám emigroval do Spojených států, údajně s pouhými padesáti dolary v kapse. Začátky nebyly lehké, živil se například umýváním nádobí. Vydělal ale ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano je to osobnost ale v negativním slova smyslu, je to největší polistopadový gauner a kdyby existovala spravedlnost a fungovalo právo, hnil by nyní tento darebák a zloděj ve vězení..
  • Nad některými příspěvky zde smutním. Pana Bakalu s jeho ženou jsem osobně poznal a na jedné tůře po Šumavě s ním poseděl na pivu. Již dříve mě upoutal tím, že má přečteného celého Klostermanna. To nemůže být špatný člověk a má rád Šumavu. To, že za komančů zdrhl z republiky a za vlastní peníze vystudoval dvě prestižní školy v USA a dnes na těchto školách podporuje naše nadané studenty je velká hodnota člověka. Nikdy by nebyl schopen takových sprostot a urážek co zde čtu. Ta současná politická kultura ho nutí přemýšlet jinak.
    • Smutní jsou i honící které Bakala připravil o byty. :-(
    • Je to gauner, zloděj, největší polistopadový darebák a vám se divím, že jste tak neinformován. Vy asi nevíte, že ti největší podvodníci na světě působí velmi seriozně a důvěryhodně? prostě umí lidi oblbnout stejně jako vás Bakala.
      • Mě nemusí nikdo oblbovat. Zdeněk Bakala za komunistů emigroval do USA, kde vystudoval dvě prestižní školy a založil rodinu a firmu. Peníze na studia si předem vydělal. Když se vrátil do ČR vydělal ve své firmě,kterou řádně koupil za tolik, kolik bylo na stole, a to v době kdy docházelo k útlumu těžby ve světě. K tomu byly i byty. Do jejich modernizace a oprav investoval 15,3 miliardy a tyto stouply na ceně o stovky tisíc. Tedy dobrý hospodář. Nebýt změny politické kultury u nás, tak by pokračoval. Bohužel situace se otáčí k socializmu, dnes funkcionář má strach něco rozhodnout, investice váznou a v takové zemi podnikatel se nemůže cítit dobře, tak i odejde. O jeho filantropických projektech nemluvě.
    • Nikde není psáno,že člověk sečtělý není hajzl.
  • Stáse to býti z hlediska budoucnosti nevyhnutelné!!! *5*
    • Oprava:Zdá se..
  • tom.jaros.37
    že jsem jen kreeejčíí,
  • *1* Je to k vzteku co ??? Někdo umí a jiný čumí a pomlouvá. Tak už to v životě chodí. Je to boss *5*
  • Neumětel jako dámský krejčí,neumětel jako uhlobaron.Tito parazité se na tuto zem slétají jako supy.
  • "Osobnost " - to je nový název pro zloděje ?
  • Nějaký pomýlený provokatér nebo nemocná osoba
    • Pardon reakce patří

jghf z 18.9.
  • Bakalo to cigaro si strč někám jinam a né do huby!! i na tebe dojde to si piš!! určitě tě ta tvoje slepice miluje ty šašku, mi dřeme jak mezci za 20 000 a ty jen tuneluješ, byty jsou naše!!! jsi jen ubožák a budeš se smažit v pekle!!!, Přijd mezi horníky,,,,,
  • Tento ničema měl být trestán jen za to,že se narodil.
    • ... "že se narodil" nebo rodiče, protože raději nešli do kina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit