Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Mahdal

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...To se neda poslouchat to jeho Huhnani a v ty reklamě no mam dost!!! Jan Štastny to je daber ne Vy...
  • Musím, bohužel, říct, že díky p. Mahdalovi jsem neviděla velkou řádku kvalitních filmů. Stačí první slovo a přepínám. Pan Mahdal zkazí každý film. A to, jak dokázal svým dabingem zkazit seriál Kutil Tim, bylo na "cenu". Kdo ho obsazuje? Pravděpodobně obsazuje sám sebe. Nikdo, kdo si cení kvalitního českého dabingu, by tohoto "dabéra" s čistým svědomím obsadit nemohl. Vrchol je, když dabuje několik postav.
    Děkuji p. Mahdalovi za méně času stráveného před televizí.
  • Nespočítám, kolik filmů už mi pan Mahdal zkazil. Není mi vůbec jasné, jak může někdo tak "dabérsky netalentovaný" a vyloženě nešikovný namlouvat tak neuvěřitelné množství filmů a tak vynikající herce. S jeho nepříjemně škvířivým hláskem bych se ještě snad smířila, ale za uši mě tahá hlavně jeho neintonování a mluva, která by směle mohla konkurovat začínajícímu ochotníkovi v malém vesnickém divadýlku. Škoda, velká škoda těch krásných filmů, které zničil. *13*
    • Já bych naopak řekla, že filmy dabované panem Mahdalem jsou ty nejlepší ze všech. Má nádherný hlas a ten mu nikdo nevezme. Jen tak dál pane Mahdale. Miluju váš dabing !
  • Pana MAHDALA už nemůžu ani vidět natož ho poslouchat. Který koliv film pustím všude je dabing pana MAHDALA.OPRAVDU MÁM SKAŽENÝ ZÁŽITEK Z KAŽDÉHO FILMU.Mluví tam několik postav dokonce i ty které spolu konverzují.Naposledy dnes v novém ROBOCOPU.Jsem na něj úplně alergický a z filmu na který jsem se těšil mám zkažený zážitek.Je v reklamách a ve všech filmech několikrát.Kde jste přišli na to že má krásný hlas?Je to ječák.Za to nikdo nemůže jaký má hlas ale měl by být soudný a necpat se do dabingu.někdo psal že můžu vypnout TV ale film který jsem si za nemalé peníze koupil a chci ho vidět tam ho nemůžu vypnout.A to jsou všechny filmy které vyjdou .Hlas měl dobrý MORAVEC a má BRABEC,ŠTĚPNIČKA,SCHVARCZ,SOUKUP,RÝMSKÝ A DALŠÍ.PŘIPADÁ MI TO TAK ŽE ZADAVATELŮM ZE ZAHRANIČÍ NÁŮČTUJE NADABOVÁNÍ ZA NĚKOLIK POSTAV RŮZNÝMI HERCI A FINANCE SCHRÁBNE VŠECHNY SÁM.STUDIA ZE ZAHRANIČÍ TO ZASE ASI TAK NEKONTROLUJÍ.ZMĚNÍ ELEKTRONICKY BARVU SVÉHO HLASU A JE VYDĚLÁNO.OVŠEM MI TO POZNÁME.JAK TŮTO MŮŽE NĚKDO DOVOLIT ABY VŠE DABOVAL SÁM.ASI JE TO V TOM ŽE JE MAJITELEM DABINGOVÉHO STUDIA ŽE.MI KTEŘÍ JSME MNĚLI NEJLEPŠÍ DABING NA SVĚTĚ MUSÍME TEĎ POSLOUCHAT JEN PANA MAHDALA.CO FILM TO MAHDAL ASI TAK ŠESTKRÁT.
    • Máte skažený zážitek ... no hlavně, že ho nemáte zkažený ! Ale jinak jste asi duchem velmi velmi chudý. Nesuďte někoho, koho neznáte. *9*
      • A dále MI to poznáme
        MI, kteří jsme MNĚLI, atd.
  • Ctěl bych"mistra" upozornit, že když někdo požije drogy, tak je zfetovanej a né zdrogovanej. Slovo zdrogovanej do příchodu pana Mahdala do dabingu neexistovalo.Špička.
  • Zdeněk Mahdal má jeden z nejlepších hlasů, jaké znám!
    Pokaždý dá tý osobě šmrnc. A kdo tvrdí, ze zní jak ženská, tak nejspíš prodělal prudkej zánět uší a má z toho šelest. Přeba jeho hlas s postavou agenta FBI Doggetta v seriálu Akta X ladí dokonale. *3* *2*
  • Dneska to bylo super davali aljaska v plamenech a hraje tam Steven Seagal.Neveril jsem svym usim dbaboval p Mahdal no sila! Z akcniho hrdinu mi pan Mahdal udelal babu svym hlaskem.Na takovyho akcniho hrdinu prosim nedabujte neni to pro Vas.
  • Mahdal je v pohode.Kým to nebude z dabingom prehánat ako
    Libor Terš,ktorého je počut prakticky v každom zaujimavom
    programe,alebo filme,ktorý tak u mna klesne až na dno záujmu,
    som jeho fanúšik...
    • Když je jeden z nejlepších a role dostává, tak "vo co go"
  • Zdeněk Mahdal má prostě hlas jako Bůh *14*
    • No musim se smat,kdyz pisete ze ma hlas jako buh.Kdyz zapnu tv a dabuje p MAdal takove hvezdy jako jsou N.Cage.Costner atd musim se rozcilit,takhle mi znechutit ty herce tak radsi to prepnu.HLAS JAKOBY MLUVIL PRES NOS A KDYZ ZARVE TAK SE MUSIM SMAT...Bych moc PROSIL nedabujte uz venujte se necemu jinymu diiiiiiky mooc a nechte dabovat herce co maji na to hlas!!! spolu s p Travnickem VAs hlas je mi k smichu....A NEKDY I K PLACI *16*
  • ...

    Teda jako herce ho moc nemusím, ale jeho hlas je příjemnej, dabuje v hodně mých oblíbených filmech, třeba v Kódu Navajo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit