Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Mahdal

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stránka se všema filmama, kde daboval Zdeněk Mahdal

    http://www.dabingforum.cz/viewtopic .php?f=33&t=80&start=0


    hlavní je Nicolas Cage, tak to sem nevěděla :D:D i v Čarodějův učeň daboval :D:D
  • Zdeněk Mahdal daboval Logena z X-Men

    Podle mě daboval i ve filmu X-Men Wolverina ... Nevím jestli to tak je, ale přišla jsem na to, jak sem se dívala na film Vřískot 2 ... hraje tam Liev Schreiber (toho můžete znát z filmu X-Men Origins: Wolverin ... hrál tam toho s těma drápama-byl to vlkodlak a bojoval s Logenem) no a v tom Vřískotu tam hrál jenom malou roli, ale ten kdo ho daboval, určitě daboval i Logena :D:D Prostě ten hlas znám. Miluju Huch Jackmana, takže znám všechny jeho filmy a právě z X-Menu ho poznám :)) Ve vřískotu 2 dabovala toho Lieva Zdeněk Mahdal, takže daboval i Logena :D:D
  • ...

    ahojik lidičky prosimvás moc ted nedávno šlo myslim na prima cool film Vodní svět a toho hlavního hrdinu tam daboval právě že zdeněk mahdal... no a já jsem toho filmu viděla jenom kousek a ráda bych si to stáhla ale stahuju pořás jenom to kde ho dabuje někdo jinej a je to na prd :( takže se ptám.... nevíte někdo kde bych mohla shlédnout nebo stáhnout film vodní svět kde hlavního hrdinu dabuje Zdeněk Mahdal??? moc prosííím *7* *9* *4*
  • p.petulkaa33

    dobře dabuje on daboval parika demspeyho ze seriálu chirurgové *3*
  • přání

    Milý Zdeňku
    Přání k 50-tým.narozeninám všechno nejlepší hodně štěstí zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • hovada

    Náhodou dobře dabuje Cage a jak nadaboval hru bloodline byla pecka!!!
  • mishana

    :)

    Já třeba mám vás hlas velmi ráda, a v jakémkoliv filmu váš hlas slyším, tak vím, že ten film bude alespoň slušný. Ale nejlépe jste nadaboval Mexwella v Chůve k pohledání, tomu ten váš hlas opravdu seděl :)
  • Mahdal

    Vážený pane Mahdale!
    Jsem velký milovník filmů. To co předvádíte Vy při dabování strašné spousty filmů to je vrchol ničemnosti. Mám označení pro největší ubohost a trapnost - mahdalismus. Snažně vás prosím zanechte dabingu - je mi líto všech těch filmů,které mrzačíte vaším šíleným dabingem. Dělejte prosím vás něco užitečnějšího a neničte filmy.
    • Re: Mahdal

      Vřele souhlasím, jeho mručení poznám už po první slabice a odcházím od televize. K mé smůle jsem takhle přišel o pár povedených filmů, které nejspíš nikdy neuvidím, leda by byly předabovány.
    • Re: Mahdal

      No tak to musím souhlasit! Sice dobře nadaboval seriál Chůva k pohledání, ale jinak se mi moc nezamlouvá. Nejvíc mě zaskočilo, že nadaboval i Stevena Seagala. Mahdal je všude!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit