Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Šmíd

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vodákova zpověď

    Vážený pane Šmíde,začínám stejně jako ostatní protože si Vás opravdu vážím.Přečetl jsem téměř všechny vaše knihy.Proto je asi dost odvážné nabízet
    vám své zápisky z púsobení naší vodácké
    party v průběhu 30ti let.Přesto pokud by jste měl zájem můžete mne kontaktovat a já zašlu část.Potom sám usoudíte zda číst dál nebo ne.V případě nezájmu nadále zůstávám Vaším věrným čtenářem.
  • Poděkování

    Vážený pane profesore,
    nevím, kde jinde Vám poděkovat za všechny Vaše knihy, jejich laskavý humor a moudrost. Kdybych mohla, udělila bych Vám Nóblovou cenu už jenom za "speciální chodské strašidlo, zvané Španělská zeď", které se klade poutníkům do cesty a schválně se táhne do nekonečna.... :-). Děkuju.
  • Pozvánka

    Vážený pane Šmíde,odvažuji se Vás oslovit a pozvat k nám do Jáchymova.Ve spolupráci s Krajským muzeem Karl.kraje, pořádáme v Královské mincovně v Jáchymově pořady,které jsme nazvali Duchovní mincování.Navazujeme na slova významné osobnosti Johanna Mathesia,který zde žil a působil.Jde o jakýsi cyklus přednášek,besed-diskusí s osobnostmi,které nám mají co říci.Jsem přesvědčen,že k takovýmto osobnostem právě patříte i vy,který máte navíc k našemu kraji blízký vztah.Bylo by možné počítat s Vaší účastí?
    Na odpověď se těší
    Samuel Palán
    Mincovní 681
    36251 Jáchymov
  • Pozdrav a poděkování

    Vážený pane Zdeňku Šmíde, běžně v kabelce nosím Vaše knihy a ať už jedu nějakým dopravním prostředkem, nebo čekám u lékaře vždy jsou Vaše knihy milým a laskavým společníkem. Zastávám názor, že by se Vaše knížky neměly prodávat pouze v knihkupetví, ale i v lékárnách. Pro mě jsou lékem v situacích kdy mi není nejlépe a pomohly mi překonat nejednu těžkou chvíli. Moc Vám děkuju. Soňa
    • Re: Pozdrav a poděkování

      Vážený pane Šmíde, kdybych už nebyla vodačkou, určitě bych se jí po přečtení Vaší písně pro Ofélii stala.A Vaše kniha o Otavě je určitě pro mnohé breviářem. Přečetla jsem všechny Vaše knihy a díky za laskavost, hřejivost a úsměvy, které jimi rozdáváte.Daniela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit