Přejít na výpis diskuzí

Zdeňka Žádníková-Volencová

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona byla v dětské nemocnici ve Fakultním nemocnici Motole.
  • Zdeňka Volencová

    Milá Zdeni
    Gratulace k Vaším narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchy
    a dobrou pohodu. *4*
  • ahoj

    ahoj Zdeničko. Na RP, VKV se divám pravidelně a ještě ani jeden díl jsem nevynechala. jste skvělá parta herců.navíc v seriálu hrají jen samí hezcí lidé.jde vám to moc dobře.přeji vám jen samé uspěchy. moc vás obdivuju. pa pa, pokud budete mít čas, můžete mi písnout na meil. digi
  • Zdeňka

    Zdeňka je super, hraje úžasně ve VKV a vypadá celkově mile.... *4*
  • ahoj,kdo máte číslo,nebo mail na Zdeňku pošlete mi ho prosím
    • Re:

      tak se zkus kouknout na http://www.zadnikova.cz *3*
  • Ahoj,jak se máš?Napiš mi prosím na 737036053
  • Delší dobu sleduji tento serial a čím dál více jsem ujišťovaný, že co muž, to absolutně nezodpovědná, neschopně racionálně uvažující postava. Je to dáno tím, že autory serialu jsou ženy, které asi ve svém životě se setkali jedině s takovými muži, anebo se zde projevuje ryze ženské myšlení? Jinak si myslím, že jednotlivé díly se strašně natahují na úkor dynamičnosti a spádu děje. Po dobrém nástupu první řady, lze teď jenom konstatovat, že jde o slabý odvar, kde kolikrát postrádám logiku, což je velmi typické právě pro ženy.
  • Nadherna holka. V mym osobnim zebricku treti za holkou co miluju a Drew Barrymore... a jen tak mimochodem taky vyborna herecka *1*
  • Ivanka

    Ivanka je moc skvělí človíček, taková třešniška na dortu, protože jsou v poutech jinak všichni takový moc majetničtí a ona tam radši řeší chlapy...
  • rodpouta

    Ivanko se Sýkorkou jste nejlepší,těším se na další díly a hodně zdraví, štěstí atd..... v Novém roce 2006

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit