Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší *1* *4* *1*
  • vsechno nejlepsi k narozeninam zendayo si moje nejolibenejsi herecka zpevacka tanecnice a vsechno *3* *14*
  • Mifinka23
    Happy birthday!!! *4* *4* *4*
  • ahoj zendayo happy brthay si nejlepší zpěvačka a herečka na světě s bellou thorne *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • sakra nehádej te se obe dve zendaya i bella jsou na 90procent uz se prosim vas nehádejte ju to je všechno *16* *5*
  • lidicky vy co mate radi na parket tak budou za nejaky cas delat film a 4 sezonu na parket o zabavu mate postarano *1* *16*
  • Zendaya a Bella Thorne jsou moje nejlepší zpěvačky na Disney Chanel strašně se mi libí jejich písnička fashion is my kriptonite. *1* *4* a Na parket je můj nejoblibenější pořad na Disney Chanel *1* *2* *4*. A jsou to nejlepší tanečnice na světě.
  • Zendaya je muj největši IdOl..:) dívam se na Shake it up..kazdy den ,,mam ji vystavenou po pokoji..:)a mam ji strasne moc rada..:)) ma skvěly styl..mam ho dost podobny a taky rada tančim..:)
    Ten jeji novy klip REPLAY znam uz skro na spamět,protoze si ho porat dokola přehravam..:)) mam ji strašně moc rada a docela dost mi vadi že SHake It up konči.:'( brecela jsem k vuli toho ale co nadělam..://no nic jenom jsem chtěla napsat Zendaye jaka je užasna atd mam te moc rada Dayo♥
    • Mifinka23
      Tvůj idol?? To jako že bys s ní chtěla chodit??
    • ty devce zendaya v serialu v ty show shake it up chicago tam bude bella thorne neboli alias cece jono ji pomuze ji tam dostat do ty show neboj o svoji favoritku *16*
    • Máš ret
      *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • to není mozny fanoušci zendayi ja jsem videl zendayu novym dile a hrala tam normalne jinak se nemusíte za par let chistaji 4 sezonu serialu na parket *1* *14* *16*
  • Zendaya a Adam spolu nechodia. Ona chodí s Travol Jackson alebo jak sa volá
    • tak si zadej na stranku centrum zivotopis zendayi a tam uvidíš ze chodi z Adamem nebo alias deucem jasny tak se podivej *11* *16*
      • LoveYou_Austin
        http://disneychannel-news.free-life.cz/2013/09/03/chodi-zendaya-coleman-s-trevorem-jacksonem/
  • Zendaya je skvělá
    *14*
    • máš pravdu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit