Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se strašně libi začnu chodit hip hop ne kvuli ni ale jen tak chodim na balet a budu chodit i na hip hop protože mam rada tanec ale zendaya je super mam ji rači než bellu thorne jako ji taky mam moc rada Bellu je taky tanečnice ale Zendayu vic
  • ZenBella
    A není divný,že u jejího profilu je,že chodí is s Trevorem i s Adamem? *10*
    • A to si si nevšimla rok? Tam máš že spolu chodili napr. 2011. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ZenBella
    Je to nej nej nej nej nej nej nej zpěvačka,herečka,modelka,tanečnice,módní návrhářka,spisovatelka a dabérka na světě!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • BigBlockb
    stim adamem už nechodí,chodí s trevorem jacksnam!
    • to my taky doslo devce s kym vubecchodi to fakt nevim mate na strance centrumu tri kluky adama trevora lea
      *16*
  • ...
  • Z-zlásky tohle píšu
    E-eště 1000 si ji poslechnu
    N-nádherná a nadaná
    *14* *14*
    bože já chci bvýt jako ona
  • uz sem rad ze vyslo zendayini první album uz by mnela zapracovat i bella thorne by mnela myt nejaky album ja si najdu a pak si je poslechnu lidi radu pro zendayu mnela skusit trochu zpivat jako bella to je ode mne *16*
  • je to sk´vela herecka a proto ji mam rad a preju ji všechno nejlepší do života a hlavne at ji vyjde to jeji nove album *16* *3* *1*
  • Happy B-Day Zendaya!!! *14* *4* <33 Happy sweet 17th Birthday!! :-** <333 ;-)) :-) I love you <33 :)). Zendaya je super :), mám moc ráda seriál Na Parket! -> Shake It Up! <3 :)) Je jedním z mých vzorů <3 :)), chci mít postavuuu jako onaa :D :-))) <33 Přeju jí všechno nejlepší k jejím dnešním krásným sweet 17 <3 :))!! Chtěla jsem jí popřát už ráno :).. Mě bylo ještě teeď do začáátkuu srpna taky sedmnáct :), takže jsme vlastně tak o rok no...
    • ja taky preju zendaye všechno nejlepší k narozkam vite to je další krok do zivota *16* *8*
  • hi happy birthay i love I love you I'm your big fan too and I wanted to be you every day watching serial on the floor is super super So you're so Bye

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší