Přejít na výpis diskuzí

Zendaya Coleman

OSOBNOST 28.12.2010 
424 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Premňa neni nejak úžasná
  • Má stejně narozky jak já... *4*
  • Je boží a když se ti nelíbí tak zavři oči,otoč se a zvedni tu tvojí tlustou hroší řiť od počítače když se tam koukáš na něco co se ti nelíbí *16* *16* *16* *14* *14*
  • Zendaya je nejlepší *4*
  • Je skvělá *1*
  • Pane bože..........uživatelé týhle stránky sem přidávaj osobnosti datum narození atd..A přidávaj sem i vztahy takže sem někdo přidal že chodí s Trevorem a někdo jiný že chodí s Adamem
  • Nepříde mi nějaká úžasná je to jenom oblbovačka. Ale nechápu že chodí se dvěma klukama naráz?! Nemám ji ráda. *7* *11*
    • ZenBella
      Ona nechodí s dvěma klukama naráz....to jenom nějací uživatelé nejsou schopní to změnit!
      dřív chodila s adamem,teď s trevorem
      a nechápu,proč ji nemáš ráda.já ju obdivuju.
    • taky to nechápu!!!!!!!!!!!! a divím se že to ještě nezjistili a moc ji nemám ráda je strašně namyšlená!!!!!!!!!!! a co si jako o sobě myslí???!!!!!!! *11*
      • Zendaya není namyšlená..... umí spoustu věcí npř tančit,zpívat atd.. a v Na parket ! je chytrá a hodná né jako Violetta která se ve druhé sérii cucmá s každým noo i když se ve Violettě líbá každý s každým *11* a violetta neumí ani zpívat a už vůbec neumí tančit alespoň ne vseriálu *11* jediný co ta tvoje violetka umí je líbat se .... nooo dopadne jako Miley jako kurvička
        • Máš naprostou pravdu o Violettě a o Zendaye taky
      • A Jak si přišla na to že je namyšlená?
    • je tak super a když se někomu nelíbí proč se na ni kouká?
  • Zendaya Coleman je nejlepší *14*
  • ona je moja naj osobnost *4* *4*
  • Dafuq?!? Jak je možné že chodí s Trevorom ale aj s Adamom?!?!? *8* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší